Rusza ostatni w 2017 r. nabór do programu MikroGRANTY ESK 2016: Weż osiedle w swoje ręce! Zapraszamy na spotkanie informacyjne dla rejonu Krzyki, które odbędzie się 1 sierpnia 2017 r. o godz. 17:00 w sali konferencyjnej Filii nr 1 MBP we Wrocławiu przy ul. Sztabowej 98. Uwaga – w bieżacej edycji promowane będą pomysły na działania poza obszarem Starego Miasta!

Spotkania informacyjne mikroGARNTÓW ESK WROCŁAW 2016 odbędą się w pięciu różnych zakątkach Wrocławia. Dowiecie się na nich najważniejszych informacji dotyczących mikroGRANTÓW, które pomogą Wam przygotować się do ostatniego w tym roku, sierpniowego, naboru do Edycji 15. - specjalnej! Już teraz uchylamy przed Wami rąbka tajemnicy... szczególnie ważne dla nas będzie skoncentrowanie większości waszych projektowych działań poza osiedlem Stare Miasto i przeniesienie ich w Wasze osiedlowe środowiska.

Zapraszamy do naszych instytucji partnerskich, nie może Was zabraknąć!

GDZIE I KIEDY? :
14.07, piątek |16:30 FAMA Centrum Biblioteczno-Kulturalne / ul. B. Krzywoustego 286
19.07, środa | 17:00 Ośrodek Działań Twórczych Światowid / ul. S. Sempołowskiej 54a
01.08, wtorek | 17:00 Miejska Biblioteka Publiczna we Wrocławiu Filia nr 1 / ul. Sztabowa 98
3.08, czwartek | 17:00 BARBARA: infopunkt / kawiarnia / kultura / ul. Świdnicka 8b
9.08, środa | 17:00 Wrocławski Klub Formaty / ul. Samborska 3-5

Do zobaczenia na osiedlach!

Znajdziecie nas na:
www.wroclaw2016.pl/mikrogranty
instagram.com/mikro.granty

mikrog mapka punkty

____

mikroGRANTY ESK Wrocław 2016 to program współorganizacji projektów, w którym każdy może zrealizować swój pomysł na działania z rozmaitych dziedzin sztuki, animacji i edukacji kulturalnej, aktywizacji społecznej oraz wszystkie inne o charakterze kulturotwórczym.
W mikroGRANTACH mogą wziąć udział: pełnoletnie osoby fizyczne, nieformalne grupy osób fizycznych z dorosłym przedstawicielem, fundacje, stowarzyszenia, spółdzielnie socjalne, kościoły i związki wyznaniowe oraz wspólnoty mieszkaniowe. Wspólnie z Wami współorganizujemy inicjatywy, które mają wymiar kulturalno-społeczny, więziotwórczy lub artystyczny, np. warsztaty, spotkania, wydarzenia, gry miejskie itp. Maksymalna kwota wsparcia finansowego dla pojedynczego projektu to 5 000 zł brutto. Poza tą kwotą możecie liczyć na nasze wsparcie w sprawach, które będą dla Was problematyczne, np. w działaniach administracyjnych, prawnych, logistycznych lub promocyjnych.

Dokumenty dotyczące Edycji 15.- specjalnej, sierpień 2017 opublikujemy 24 lipca 2017! Stay tuned.

Spot promocyjny MBP we Wrocławiu – karta biblioteczna przyszłości