Z przyjemnością informujemy, że od kilku dni w trzech filiach MBP we Wrocławiu do waszej dyspozycji oddaliśmy Drukarkę Zeccer. Jest to samoobsługowe urządzenie, na którym z łatwością będziecie mogli wydrukować swoje dowolne dokumenty. Zlecanie plików do druku odbywa się przez wysyłkę wiadomości e-mail z dowolnego urządzenia (tablet, telefon, komputer). Płatności za wydruki dokonuje się z wykorzystaniem karty płatniczej lub kredytowej oraz przez usługę BLIK.

Lokalizacje MBP we Wrocławiu, gdzie znajdziecie Drukarkę Zeccer:

Filia nr 1, ul. Sztabowa 98 , adres e-mail na który należy wysłać dokumenty: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Filia nr 29 ul. Reja 1, adres e-mail na który należy wysłać dokumenty: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Filia nr 58 , Mediateka, pl. Teatralny 5, adres e-mail na który należy wysłać dokumenty: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jak drukować na Drukarce Zeccer ?

1. Wyślij wiadomość e-mail dodając w załączniku dokumenty, które chcesz wydrukować

2. Po chwili otrzymasz wiadomość zwrotną. Kliknij w baner kierujący do ustawień oraz płatności.

3. Po akceptacji płatności Twoje dokumenty zaczną się drukować.

Cennik wydruków:

Wydruk jednej strony czarno-białej A4 kosztuje 0,20 zł brutto

Wydruk jednej strony kolorowej A4 kosztuje 1,20 zł brutto

Aktualna lista miejsc, gdzie można skorzystać z Drukarki Zeccer znajduje się tutaj.

Spot promocyjny MBP we Wrocławiu – karta biblioteczna przyszłości

Newsletter MBP

captcha
Bądź na bieżąco: nowości na półkach MBP, organizowane imprezy, spotkania autorskie, warsztaty i konkursy.
podaruj bibliotece2
Podaruj bibliotece: CZAS, PIENIĄDZE, POMYSŁY. Więcej informacji na stronie Zostań przyjacielem biblioteki – podaruj... Dziękujemy!