Zapraszamy na listopadowe spotkania autorskie dla dzieci i dorosłych. W najbliższym czasie zagoszczą u nas: Adam Kwaśny, Marianna Oklejak, Marta Szloser, Magdalena Zarębska, Mateusz Marczewski, Beata Maciejewska, Jolanta Maria Kaleta, Joanna Lamparska oraz Jarosław Rybski.

Spotkanie z Adamem Kwaśnym

Spotkanie z podróżnikiem i pisarzem Adamem Kwaśnym, autorem książki „Wszystkie zajęcia Yoirysa Manuela. Opowieści kubańskie”. Więcej o spotkaniu na stronie Mediateki.

Data: 16 listopada, godz. 18.00
Miejsce: Filia nr 58 (Mediateka), pl. Teatralny 5

kwasny

Spotkanie autorskie z Marianną Oklejak

„Cuda-wianki-wycinanki” – spotkanie autorskie z Marianną Oklejak, połączone z warsztatami. Obowiązują zapisy. Więcej o spotkaniu w kalendarzu wydarzeń.

Data: 17 listopada, godz. 16.30
Miejsce: Filia nr 11, ul. Bolesława Krzywoustego 286

Spotkania autorskie i warsztaty plastyczne z Martą Szloser

Zapraszamy na spotkania dla dzieci i warsztaty plastyczne z Martą Szloser, autorką książki „Okruszki”, które odbędą się w najbliższym czasie w kilku naszych bibliotekach.

Trochę poczytamy i porozmawiamy, a później puścimy wodze wyobraźni i wykonamy życzliwe, okruszkowe stworki! Na spotkaniu będzie również możliwość kupienia książki i otrzymania dedykacji z niespodziankami.

Wstęp wolny!

Daty i miejsca spotkań:

17 listopada, godz. 18.00 – Filia nr 31, ul. Strachocińska 88
21 listopada, godz. 16.00 – Mediateka, pl. Teatralny, poziom -1 (spotkanie z okazji Dnia Życzliwości)
25 listopada, godz. 11.00 – Filia nr 44, ul. Powstańców Śląskich 210

okladka okruszki rgb 1

Spotkanie autorskie z Magdaleną Zarębską

Spotkanie dla dzieci z Magdaleną Zarębską, autorką książek dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Więcej o spotkaniu w kalendarzu wydarzeń.

Data: 21 listopada, godz. 10.00
Miejsce: Filia nr 47, ul. Polna 4

Spotkanie z Mateuszem Marczewskim

„Białoruś – terra incognita...” – spotkanie z Mateuszem Marczewskim, autorem książki „Koliste jeziora Białorusi”. Więcej o spotkaniu na stronie Mediateki.

Data: 21 listopada, godz. 18.00
Miejsce: Filia nr 58 (Mediateka), pl. Teatralny 5

koliste

Spotkanie autorskie z Beatą Maciejewską

Zapraszamy na spotkanie pt. „Spacerkiem przez Wrocław i Dolny Śląsk”. Więcej o spotkaniu w kalendarzu wydarzeń.

Data: 22 listopada, godz. 17.00
Miejsce: Filia nr 6, ul. Lwowska 21

spacerownik

Spotkanie autorskie z Jolantą Marią Kaletą

Data: 23 listopada, godz. 18.15
Miejsce: Filia nr 26, ul. Olszewskiego 85 a

pulapka

Spotkanie autorskie z Joanną Lamparską

„Jesienna Biblioteka” zaprasza na spotkanie z dziennikarką, podróżniczką, autorką wielu książek o Dolnym Śląsku. Więcej o spotkaniu w kalendarzu wydarzeń.

Data: 29 listopada, godz. 17.00
Miejsce: Filia nr 54, ul. Jesienna 22

miasta

Spotkanie autorskie z Jarosławem Rybskim

Zapraszamy na spotkanie z autorem książki „Warkot”. To błyskotliwy retrokryminał, w którym rzeczywistość historyczna misternie przeplata się z fikcją, a całości dopełnia subtelny humor. Akcja powieści rozgrywa się na początku lat 50. XX wieku. Funkcjonariuszom milicji i ubecji sen z powiek spędza bestialski morderca pozostawiający makabryczny szlak zwłok pozbawionych krwi. Na dodatek tajemnicza sekta poszukuje w mieście relikwii zaginionej podczas wojny. Kto stoi za niewytłumaczalnymi morderstwami? Jaki związek ze sprawą ma czarna pobieda krążąca nocami po ulicach powojennego Wrocławia? I czy w starych podaniach kryje się ziarno prawdy? Jedną z najdziwniejszych kryminalnych zagadek Wrocławia rozwiązać może tylko grupa złożona z prawdziwych oryginałów: młodego i ideowego studenta, żywiołowego majstra z drukarni, ostatniego sprawiedliwego porucznika milicji i pewnego leciwego jegomościa. A to zwiastuje prawdziwe kłopoty.

Data: 29 listopada, godz. 18.00
Miejsce: Filia nr 57, ul. Szewska 78

warkot

Spot promocyjny MBP we Wrocławiu – karta biblioteczna przyszłości

Newsletter MBP

captcha
Bądź na bieżąco: nowości na półkach MBP, organizowane imprezy, spotkania autorskie, warsztaty i konkursy.
podaruj bibliotece2
Podaruj bibliotece: CZAS, PIENIĄDZE, POMYSŁY. Więcej informacji na stronie Zostań przyjacielem biblioteki – podaruj... Dziękujemy!