W ramach stałej siatki zajęciowej Centrum Biblioteczno-Kulturalne Fama przygotowało bogatą ofertę na rok kulturalny 2017/2018. Zapraszamy na zajęcia plastyczne, ruchowe, muzyczne, taneczne, teatralno-cyrkowe, manualne i komputerowe.

Pracownie kulturalne Famy skierowane są do różnych grup wiekowych. Propozycje dla najmłodszych dzieci oraz dzieci w wieku szkolnym to m. in.: warsztaty wielkoformatowe inspirowane książką (laboratorium Tekturowo-Miniformy oraz Tekturowo-Tektura i Papier), zajęcia taneczne (Minilandia, Nibylandia), cyrkowe (Mała Akademia Cyrku) i plastyczne (Laboratorium Wyobraźni, Laboratorium Sztuki). Oferta skierowana do nastolatków, starszej młodzieży, dorosłych i seniorów uwzględnia zajęcia ruchowe (Sceniczne Sztuki Walki, Zajęcia Cyrkowo-Teatralne, Gorączka Wtorkowej Nocy, Taniec Współczesny), instrumentalne (lekcje gitary), plastyczne (Laboratorium Sztuki Po Godzinach) i manualne (Szalone Nożyczki – warsztaty projektowania i szycia). Koszt zajęć waha się od 60 zł do 150 zł za miesiąc. Dla rodzin przygotowano 25% zniżki familijne.

W ramach stałych kursów Fama proponuje także zajęcia nieodpłatne: Laboratorium Multimedialne (kurs komputerowy dla seniorów), Laboratorium Sztuki 50+ (comiesięczne ognisko plastyczne), Kabaret dla Dorosłych (grupa teatralno-kabaretowa), Klub Rodzica (warsztaty dla rodziców z dziećmi), DKK czyli Dyskusyjny Klub Książki (spotkania literackie w bibliotece), Otwarta Przestrzeń Treningowa (otwarte spotkania dla wszystkich zajmujących się sztuką: amatorów i profesjonalistów - kuglarzy, tancerzy, performerów, aktorów, artystów różnych dyscyplin) czy Brydżowe Środy. Zapisy ruszyły 16 sierpnia 2017 r. Zajęcia zaczynają się od 18 września 2017 r.

Więcej informacji na stronie w zakładce Laboratoria: fama.wroc.pl/laboratoria

Ważne!
- Początek roku kulturalnego 2017/2018: 18 września 2017
- Z wyjątkiem zajęć: Mała Akademia Cyrku oraz Zajęcia Cyrkowo-Teatralne - oba zaczynają się od początku października

Zapisy: od 16 sierpnia 2017 (poprzez formularze na fama.wroc.pl/laboratoria lub osobiście w CBK Fama, ul. Krzywoustego 286, III p.

Uwaga!
- Opłata za wrzesień wynosi połowę kwoty (warunkiem zapisu na zajęcia jest uiszczenie opłaty do 22 września 2017)
- Opłaty za uczestnictwo w kolejnych miesiącach należy dokonywać z góry do 5-go dnia każdego miesiąca.
- Wpłat należy dokonywać osobiście w kasie CBK FAMA czynnej od 15.00-18.00 od pon.-pt. (płatność wyłącznie gotówką) lub przelewem na konto:Miejska Biblioteka Publiczna we Wrocławiurachunek nr 28 1020 5226 0000 6202 0416 0776.   W tytule przelewu należy podać: imię i nazwisko uczestnika, nazwę laboratorium, miesiąc, którego dotyczy opłata (np. Anna Nowak, MAŁA AKADEMIA CYRKU, wtorek, godz. 16.00, GRUDZIEŃ) oraz dodać „zniżka familijna” (jeśli dotyczy).

Harmonogram zajęć / ulotka  >>>POBIERZ pdf

Zapoznaj się z opisem zajęć: fama.wroc.pl/laboratoria

tło

Spot promocyjny MBP we Wrocławiu – karta biblioteczna przyszłości

Newsletter MBP

captcha
Bądź na bieżąco: nowości na półkach MBP, organizowane imprezy, spotkania autorskie, warsztaty i konkursy.
podaruj bibliotece2
Podaruj bibliotece: CZAS, PIENIĄDZE, POMYSŁY. Więcej informacji na stronie Zostań przyjacielem biblioteki – podaruj... Dziękujemy!