W piątek, 27 października 2017 r., zapraszamy na spotkanie z zespołem Centrum Biblioteczno-Kulturalnego FAMA dla mieszkańców Psiego Pola. Powiedz nam, czego oczekujesz od swojego centrum kultury! Podziel się pomysłem! Spotkanie rozpocznie się o godz. 19.00. Wstęp wolny.

Centrum Biblioteczno-Kulturalne FAMA na Psim Polu działa już prawie rok. W tym czasie zdążyło poznać wielu fantastycznych sąsiadów i mieszkańców Psiego Pola. Wspólnie zrealizowało dużo ciekawych projektów. Chce więcej! Dlatego też Fama zaprasza na spotkanie konsultacyjno-programowe, aby poznać się, porozmawiać o potrzebach, pomysłach i kierunkach działania. Podczas wieczornego spotkania pracownicy Famy opowiedzą co nieco o sobie i chętnie dowiedzą się więcej o Was. Pomogą w tym profesjonalni moderatorzy, którzy pokierują dyskusją i pomogą wyciągnąć wspólne wnioski. Podejdźcie do Famy 27 października!

„Marzy nam się: Fama – miejsce spotkań, Fama – społeczna przestrzeń kreatywna, Fama – dom kultury na medal. Takie marzenia możemy spełnić tylko działając razem z naszymi sąsiadami: mieszkańcami Psiego Pola, lokalnymi partnerami i liderami. Zapraszamy zatem do Famy na kawę i ciastko, żeby porozmawiać o naszych wspólnych celach i aspiracjach. Zaplanujmy najbliższą przyszłość – będzie miejsce zarówno na giełdę pomysłów, jak i ocenę poprzednich działań CBK FAMA.” – mówi Olga Chrebor, kierownik CBK FAMA.

Włączcie się w tworzenie kultury!

Data: 27 października 2017 r., godz. 10.00
Miejsce: CBK FAMA, ul. Krzywoustego 286, Wrocław
informacja: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel.: +48 71 777 99 44 wew. 3

więcej na: http://fama.wroc.pl/129-sami-swoi-sasiad-podejdz-no-do-famy
link do wydarzenia FB: https://www.facebook.com/events/368299696939122/

sami swoi2

Załączniki:
Pobierz plik (sami swoi plakat A4.pdf)Plakat68 kB

Spot promocyjny MBP we Wrocławiu – karta biblioteczna przyszłości

Newsletter MBP

captcha
Bądź na bieżąco: nowości na półkach MBP, organizowane imprezy, spotkania autorskie, warsztaty i konkursy.
podaruj bibliotece2
Podaruj bibliotece: CZAS, PIENIĄDZE, POMYSŁY. Więcej informacji na stronie Zostań przyjacielem biblioteki – podaruj... Dziękujemy!