Wrocławski Teatr Współczesny, partner Programu OK, przygotował ofertę promocyjną na swoje najbliższe wydarzenia. Dzięki karcie bibliotecznej ze znaczkiem OK kupicie tańsze bilety na wybrane spektakle.

Promocyjna oferta Wrocławskiego Teatru Współczesnego:

• „KOTLINA” na podstawie powieści Olgi Tokarczuk „Prowadź swój pług przez kości umarłych”

Z aktorami psy na scenie! Od jakości wspólnoty ludzko-zwierzęcej zależy jakość wspólnoty ludzko-ludzkiej.

Gramy na Dużej Scenie:

- 18 listopada, godz. 19.15
- 19 listopada, godz. 18.15 (tego dnia czynna będzie Teatralna Sala Zabaw, więcej informacji na stronie www.wteatrw.pl w zakładce teatr dla rodziców)

Na hasło BIBLIOTEKA bilety w specjalnej cenie jesiennej – 15 zł za osobę (można zamówić dowolną liczbę biletów). Rezerwacja miejsc: Karolina Żuraw, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 713588941.

kotlina

Spot promocyjny MBP we Wrocławiu – karta biblioteczna przyszłości

Newsletter MBP

captcha
Bądź na bieżąco: nowości na półkach MBP, organizowane imprezy, spotkania autorskie, warsztaty i konkursy.
podaruj bibliotece2
Podaruj bibliotece: CZAS, PIENIĄDZE, POMYSŁY. Więcej informacji na stronie Zostań przyjacielem biblioteki – podaruj... Dziękujemy!