Zapraszamy wszystkich na zajęcia jogi śmiechu, które w naszych bibliotekach prowadzi Katarzyna Kucharska. To zajęcia z budzenia radości, patrzenia na świat z przestrzeni serca, bycia w zgodzie z samym sobą, a jednocześnie z dostrzegania obecności i czerpania przyjemności z kontaktu z drugim człowiekiem. Wszystkie spotkania są bezpłatne, ale obowiązują zapisy ze względu na ograniczoną liczbę miejsc.

W listopadzie warsztaty odbędą się w następujących filach:

• 9 listopada 2017 r., godz. 18.00 – Filia nr 16 przy ul. Kolistej 17,
  • 16 listopada 2017 r., godz. 18.00 – Filia nr 26 przy ul. Olszewskiego 85a,
  • 21 listopada 2017 r., godz. 17.30 – Filia nr 37 przy ul. Sempołowskiej 54a.

Nie jest konieczny dobry nastrój ani łatwość śmiechu, to będziemy praktykować na zajęciach. Ubierz się tak, by było ci wygodnie, zabierz wodę do picia i przyjdź się pośmiać!

Spot promocyjny MBP we Wrocławiu – karta biblioteczna przyszłości

Newsletter MBP

captcha
Bądź na bieżąco: nowości na półkach MBP, organizowane imprezy, spotkania autorskie, warsztaty i konkursy.
podaruj bibliotece2
Podaruj bibliotece: CZAS, PIENIĄDZE, POMYSŁY. Więcej informacji na stronie Zostań przyjacielem biblioteki – podaruj... Dziękujemy!