Kliknij i sprawdź, które filie Miejskiej Biblioteki Publicznej we Wrocławiu będą w najbliższym czasie nieczynne, np. z powodu inwentaryzacji zbiorów lub remontu, a które będą miały skrócone godziny otwarcia. Wpis jest aktualizowany na bieżąco.

Filia nr 63, ul. Osobowicka 127

Od 24 lipca 2017 r. biblioteka będzie nieczynna z powodu przenosin do nowego lokalu na pl. Wyzwolenia 4. O dacie otwarcia biblioteki w nowym miejscu będziemy informować.

Filia nr 15, ul. Rękodzielnicza 1

Od 31 lipca 2017 r. biblioteka będzie nieczynna z powodu złego stanu technicznego. Zwroty książek przyjmujemy w sierpniu w środy, w godz. 9.00-16.00.

Filia nr 47, ul. Polna 4

14 sierpnia 2017 r. (poniedziałek) biblioteka będzie nieczynna.

Wakacyjne godziny otwarcia bibliotek

Od 1 lipca do 31 sierpnia 2017 r. obowiązują wakacyjne godziny otwarcia bibliotek. Godziny można sprawdzić na stronie danej filii, w zakładce Filie oraz w dołączonym załączniku.

Załączniki:
Pobierz plik (Godziny dla czytelników_wakacje 2017.pdf)Wakacyjne godziny otwarcia355 kB

Spot promocyjny MBP we Wrocławiu – karta biblioteczna przyszłości