Chcesz wesprzeć swoją ulubioną bibliotekę? Możesz to zrobić na kilka sposobów! Podaruj nam swój czas, jako wolontariusz. Podaruj pieniądze, wpłacając je na specjalne konto. Albo po prostu podziel się z nami swoimi pomysłami, opiniami i sugestiami.

Zostań przyjacielem biblioteki – podaruj...

CZAS

Zapraszamy do współpracy wszystkich dysponujących wolnym czasem. Więcej informacji na stronie dotyczącej wolontariatu.

PIENIĄDZE

13 stycznia 2016 r. otworzyliśmy specjalne konto, na które można dokonywać dobrowolnych wpłat na fundusz czytelniczy biblioteki.

Dane do przelewu:

Miejska Biblioteka Publiczna we Wrocławiu
ul. Sztabowa 98

Nr konta bankowego: 20 1020 5226 0000 6002 0416 0727

Prosimy o podanie w treści przelewu numeru filii, na rzecz której dokonywana jest wpłata.

POMYSŁY

Zachęcamy do dzielenia się z nami swoimi opiniami, pomysłami, sugestiami na temat wzbogacania kolekcji, oferty programowej, a także innymi spostrzeżeniami dotyczącymi pracy bibliotek.

Do tego celu przygotowaliśmy w bibliotekach m.in. specjalne skrzyneczki na opinie oraz tablice do pisania. W miarę możliwości postaramy się spełniać życzenia naszych czytelników.

Dziękujemy!

Spot promocyjny MBP we Wrocławiu – karta biblioteczna przyszłości

Tłumacz zawartość witryny

Aktualnie gościmy

Odwiedza nas 31 gości oraz 0 użytkowników.

Katalog komputerowy

Katalog komputerowy (Aleph) MBP jest dostępny codziennie od godziny 4.00 do 24.00. W godzinach 0.00-4.00 katalog jest nieczynny z powodu archiwizacji.