Jak? Dlaczego? Kto? To trzy pytania, które stawia komisarz Hubert Meyer rozwiązując zagadki morderstw. Tym razem reguła Meyera może nie wystarczyć. We wrocławskim Parku Staromiejskim znalezione zostaje ciało dziennikarki. Śledztwo nie przynosi efektów, lecz każe profilerowi zanurzyć się w swojej przeszłości. Czy morderca prowadzi okrutną grę z Meyerem? Wciel się w rolę wrocławskiej profilerki i prześledź ostatni dzień z życia ofiary. Odkryj zabójcę, zanim będzie za późno.

BanerRegulaMeyeraMediateka

Fabuła gry inspirowana jest powieściami Katarzyny Bondy o psychologu śledczym Hubercie Meyerze. Do gry potrzebny jest smartfon/tablet z dostępem do internetu i zainstalowaną darmową aplikacją ActionTrack. Można grać w dowolnym momencie, bez wcześniejszego zgłoszenia. Wystarczy otworzyć grę „Reguła Meyera” w aplikacji Action Track. Aby to zrobić, należy zeskanować w ActionTracku widoczny poniżej kod QR lub odnaleźć grę „Reguła Meyera” przez Wyszukiwarkę Działań w aplikacji (Usługodawca: Miejska Biblioteka Wrocław). Miejsce startu to przestrzeń przed Filią nr 29 MBP, czyli biblioteką na Reja 1.

Reguła Meyera POPREMIEROWA QR

Załączniki: