Kochasz przyrodę? Masz umysł detektywa? Pomóż zwierzętom znaleźć największego śmieciarza w lesie i zdobądź tytuł Strażnika Lasu! Zapraszamy do udziału w kolejnej rozgrywce mobilnej gry miejskiej – przede wszystkim dzieci w wieku od 5 do 10 lat wraz z opiekunami. Tym razem gra „Zielony Kapturek” odbędzie się na terenie Filii nr 12 znajdującej się na Dworcu Głównym PKP. Gracz musi posiadać smartfon lub tablet z dostępem do internetu oraz zainstalowaną aplikację ActionTrack (do pobrania na systemy Android oraz IOS). Regulamin gry znajduje się w załączniku na dole strony.

Premiera gry odbyła się 23 czerwca w Parku Południowym. Po tym terminie gra jest dostępna w aplikacji Action Track. Zapraszamy! Aby zagrać w grę po premierze wyszukaj grę „Zielony Kapturek - gra samodzielna w aplikacji Action Track albo użyj QR kodu. Pamiętaj, że samodzielna rozgrywka odbywa się w Parku Południowym.

Gra organizowana została przez Miejską Bibliotekę Publiczną we Wrocławiu we współpracy z miastem Wrocław, przy partnerstwie Ekosystem Sp. z o.o. oraz Szopi.pl.

Data: 24.08.2019

Godzina: 11:00-14:00