Klub Rodzica to cykliczne spotkania dla rodziców, rodziców z dziećmi, dziadków z wnukami, odbywające się w filiach Miejskiej Biblioteki Publicznej we Wrocławiu. Uczestnictwo i spotkania w Klubie Rodzica są bezpłatne. Informacje o terminach spotkań, warsztatów, debat i rozmów będą zamieszczane na stronie www.biblioteka.wroc.pl w zakładce Klub Rodzica, aktualnościach oraz kalendarzu wydarzeń.

Kalendarium wydarzeń:

W ramach Klubu Rodzica proponujemy:
• rozmowy, spotkania ze specjalistami z dziedziny rozwoju, wychowania i żywienia dziecka, alergologii, fizykoterapii,
• spotkania klubowe rodziców, pozwalające na wymianę doświadczeń i przeżyć,
• towarzyskie rozmowy i dyskusje na tematy ważne, proponowane przez zainteresowanych,
• wspólne zajęcia z edukacji kulturalnej i estetycznej,
• warsztaty plastyczne,
• ciekawe i różnorodne propozycje rodzinnego spędzania czasu wolnego,
• wspólne gry i turnieje gier planszowych,
• spotkania wielopokoleniowe,
• interesujący księgozbiór dla rodziców,
• tematyczne zestawienia bibliograficzne dotyczące rozwoju, wychowania, zdrowia, zainteresowań i spędzania czasu wolnego (zobacz załącznik na dole strony),
• wykazy polecanych stron internetowych oraz portali społecznościowych adresowanych do rodziców i dzieci,
• przyjazną przestrzeń i miłą atmosferę.

Regulamin Klubu Rodzica oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się w załącznikach na dole strony.

Zapraszamy na profil Klubu Rodzica na Facebooku

Kontakt:
Filia nr 5
ul. Namysłowska 8
tel. (71) 780-68-64
     Filia nr 7
ul. Suwalska 3
tel. (71) 712-00-13
     Filia nr 23
bulwar Ikara 29-31
tel. (71) 354-72-64
     Filia nr 29
ul. Reja 1
tel. (71) 326-60-63

Ojcowski Klub we Wrocławiu

Zapraszamy wszystkich mężczyzn, którzy chcą wzmocnić swoje ojcowskie umiejętności i stawać się bohaterami dla swoich dzieci.

Dlaczego warto zainwestować w swoje ojcostwo? Podczas spotkań dowiesz się jak:
– utrzymywać równowagę na linii życie rodzinne – praca zawodowa,
– wykorzystać umiejętności przydatne do wzmocnienia więzi z dzieckiem na każdym etapie jego rozwoju,
– stworzyć i wdrożyć praktyczny plan działania dla taty,
– zobaczyć jak inni mężczyźni radzą sobie w roli ojca – będziesz miał okazję wymienić doświadczenia w męskim gronie i tworzyć środowisko aktywnych i zaangażowanych ojców.

Udział w spotkaniach jest bezpłatny.

Terminy spotkań:
1 marca, godz. 18.00-20.00
22 marca, godz. 18.00-20.00
19 kwietnia, godz. 18.00-20.00
17 maja, godz. 18.00-20.00
7 czerwca, godz. 18.00-20.00 – Uwaga! Spotkanie przeniesione na 8 czerwca, godz. 18.00-20.00

Spotkania odbywają się w Filii nr 5 MBP we Wrocławiu (Biblioteka Grafit), przy ul. Namysłowskiej 8.

Tłumacz zawartość witryny

Aktualnie gościmy

Odwiedza nas 225 gości oraz 0 użytkowników.

Katalog komputerowy

Katalog komputerowy (Aleph) MBP jest dostępny codziennie od godziny 4.00 do 24.00. W godzinach 0.00-4.00 katalog jest nieczynny z powodu archiwizacji.