Stowarzyszenie Klub Koloseum i Miejska Biblioteka Publiczna we Wrocławiu zapraszają na kolejny sezon spotkań z grami planszowymi z cyklu Niewidzialna Biblioteka, które będą odbywać się w trzech filiach. Przyjdź z rodziną! Przyprowadź znajomych!

Czym jest Niewidzialna Biblioteka?

To cykl sobotnich spotkań z grami planszowymi. Wolontariusze Stowarzyszenia Klub Koloseum pojawiają się w wybranych filiach Miejskiej Biblioteki Publicznej we Wrocławiu wraz z grami ze stowarzyszeniowej kolekcji. Są to zarówno klasyczne, uznane już w świecie gier planszowych tytuły, jak i nowości wydawnicze, które dopiero co pojawiły się na rynku.

NBMediateka

Dla kogo przeznaczone są takie spotkania?

Spotkania są przeznaczone dla wszystkich tych, którzy mają ochotę spędzić czas przy planszy – rodzin z dziećmi (kolekcja zawiera gry już dla 3-4 latków), uczniów, studentów, osób dojrzałych, seniorów. Każdy, kto ma ochotę zanurzyć się w świecie rozrywki, jakiej dostarczają „gry bez prądu”, będzie w Niewidzialnej Bibliotece mile widziany.

13335802 1233026403404143 7307407668548319189 n

Czy trzeba znać zasady gier?

Na każdym spotkaniu obecni są wolontariusze, którzy pomogą dobrać grę i zrozumieć zasady jej rozgrywki. Z ich wsparciem nawet nowicjusz poczuje się w Niewidzialnej Bibliotece jak we własnym domu.

Dlaczego warto spędzić sobotnie przedpołudnie w Niewidzialnej Bibliotece?

Niewidzialna Biblioteka to świetny sposób na spędzenie czasu z rodziną, przyjaciółmi, ale także na poznanie osób, które łączy wspólna pasja do gier planszowych. To miejsce, które zapewnia odpoczynek od wszechobecnej elektroniki, zapewniając jednocześnie znakomitą gimnastykę dla umysłu.Zapraszamy zarówno tych, którzy w świecie gier planszowych czują się jak ryba w wodzie, jak i tych, którzy jeszcze nigdy nie mieli z nimi do czynienia. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Harmonogram spotkań

niewidzialna biblioteka