Zapraszamy na inspirujące wydarzenia w Centrum Biblioteczno-Kulturalnym FAMA! Wśród nich znajdziecie warsztaty, pokazy oraz kino plenerowe. Koniecznie sprawdźcie, co będzie działo się na Psim Polu we Wrocławiu.

Kino plenerowe

W letnie miesiące zapraszamy na kino pod chmurką, z widokiem na dachy Psiego Pola. Wszystkie pokazy i wydarzenia filmowe są bezpłatne.

Książking, czyli spotkania na tarasie

Letni Książking to nieformalne spotkania na tarasie w sąsiedzkiej atmosferze, podczas których eksperci i pasjonaci z różnych dziedzin prezentują literaturę tematyczną i opowiadają o swoim hobby.

Nabór na zajęcia muzyczne

Rozpoczynamy zapisy na muzyczne zajęcia indywidualne z gitary i perkusji w Famie.

Więcej wydarzeń na stronie FAMY!

Grupa dzieci i jeden dorosły grają w grę polecająca na rzucaniu drewnianych kółek na wystające patyki. Dookoła bloki mieszkalne.

CBK FAMA - Filia nr 11
ul. Bolesława Krzywoustego 286