Mobilna gra miejska "Podwodna przygoda w Hydropolis"

W środę, 20 czerwca br., Filia nr 13  Centrum Innowacji Przejście zagości w Centrum Edukacji Ekologicznej Hydropolis z nową grą mobilną Podwodna przygoda w Hydropolis. Gra jest inspirowana książką Juliusza Verne`a 20 000 mil podwodnej żeglugi. W grze wezmą udział zgłoszeni do udziału w wydarzeniu Smart&Young uczniowie szkół ponadpodstawowych: liceów, techników i szkół zawodowych (publicznych i niepublicznych).

Gra zostanie przeprowadzona jako integralna część wydarzenia Smart&Young, organizowanego przez Urząd Miejski Wrocławia, Biuro Zarządzania Projektami, zespół Smart City z siedzibą we Wrocławiu oraz akcji ALE LATO! Miejskiej Biblioteki Publicznej we Wrocławiu, dofinansowanej przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z Funduszu Promocji Kultury.

Miejsce Filia nr 13 - CI PRZEJŚCIE
Świdnicka 19