MEDIATEKA

FILIA nr 58 MBP we Wrocławiu
Plac Teatralny 5
50-051 Wrocław
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zadzwoń do nas:
713471268
713471282

  

ZAPRASZAMY

poniedziałek 10–19
wtorek 10–19
środa 12–16
czwartek 10–19
piątek 10–19
sobota 10–15

W związku z remontem biblioteki od 11 kwietnia 2017 r. Mediateka jest zamknięta.
O dokładnym terminie otwarcia filii będziemy informować

Na spotkanie z muzyką kameralną zapraszają artyści NFM Ensemble. 25 maja (czwartek) o godz. 19.00 podczas wyjątkowego wieczoru we wrocławskiej Mediatece zabrzmią utwory niesłusznie zapomnianego dziś George’a Onslowa, a także Ralpha Vaughana Williamsa – ikony muzyki brytyjskiej.

Wstęp wolny!

Tegoroczna edycja Międzynarodowego Festiwalu Kryminału odbędzie się w dniach 24-28 maja. Na spotkania w Mediatece zapraszamy od 26 do 28 maja. Więcej informacji i program Festiwalu już niebawem na stronie: www.festiwal.portalkryminalny.pl.

W związku z remontem biblioteki od wtorku 11 kwietnia 2017 r. Mediateka będzie zamknięta. Zwroty można oddawać do trezora — wrzutni całodobowej, od strony ul. Widok. Rezerwacje, których termin odbioru mija w czasie zamknięcia biblioteki będzie można odebrać po remoncie, a kary za przetrzymanie wypożyczeń nie będą naliczane. W przypadku zablokowania Państwa konta bibliotecznego, wynikającego z zamknięcia biblioteki prosimy o kontakt pod numerem tel. 713471268, 713471282 lub mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zajęcia w ramach "Language Cafe" i "Wrocław na językach świata" odbywać się będą na poziomie "minus jeden" - wejście od strony ul. Widok. O dokładnym terminie otwarcia filii będziemy informować. Przepraszamy za utrudnienia! 

Dziękujemy wszystkim prelegentom za ich zaangażowanie, chęć dzielenia się tym czego doświadczyli podczas podróży z uczestnikami festiwalu. Dziękujemy w ich imieniu za ważne informacje i cenne wskazówki!  Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowania, promocję i samą realizację festiwalu. Dziękujemy przyjaciołom oraz wszystkim wolontariuszom za ogrom ich pracy!  Dziękujemy patronom medialnym za informowanie o naszym festiwalu. Dziękujemy również naszym partnerom i sponsorom za wspólną podróż po Australii.  Kolejny rok z nami: Keen Polska za wspaniałe buty na wędrówki. Naszemu stałemu partnerowi Sklepowi Rowery Stylowe – za świetny osprzęt, Wydawnictwom Czarne, Bezdroża, Dwie Siostry, National Geographic i naszej lokalnej Księgarni Podróżnika, które zaoferowały wspaniałe książki, Kinu Nowe Horyzonty za podróże filmowe. Współpracującemu z nami od początku festiwalu Wrocławskiemu Centrum SPA – dbającemu o nasze zdrowie i kondycję, Jump World – za możliwość skakania do woli,  Słodkiemu Czary Mary za ufundowanie lizaków dla dzieci biorących udział w grze miejskiej, firmie Armandi za przygotowanie szablonów bumerangów. Przedstawicielowi Emu w Polsce – za nagrodę główną w konkursie Tak daleko, jak nogi poniosą. Pubowi Wędrówki – już drugi rok z nami – za dobrą współpracę i niezapomniany klimat wieczorów. Firmie Róża Rozpruwacz – za uszycie fartuszków oraz Gosi Kuli i Tomkowi Żarneckiemu – za koordynację twórczych działań plenerowych, Globtroterkowi – za bajkową podróż w poszukiwaniu kangura, czyli organizację gry miejskiej, zespołowi MultiCentrum  – za ciekawe i inspirujące prelekcje dla dzieci.

Zespół Równoleżnika Zero

Nagrodę dla najlepszego prelegenta zdobył Maciej Szarski za prezentację Autostopem przez Outback i Tasmanię. Drugie miejsce zajęła Joanna Sędzikowska, trzecie Marzena Badziak i Jan Piętek. W konkursie fotograficznym na facebooku Tak daleko, jak nogi poniosą pierwsze miejsce zdobyła Anna Jezior-Hutt, drugie Arkadiusz Wyrostek, trzecie Marta Popiołek.Wszystkim zwycięzcom GRATULUJEMY !

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z VI Wrocławskiego Festiwalu Podróżniczego Równoleżnik Zero 2017. 

Początek strony