MEDIATEKA

FILIA nr 58 MBP we Wrocławiu
Plac Teatralny 5
50-051 Wrocław
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zadzwoń do nas:
713471268
713471282

  

ZAPRASZAMY

poniedziałek 10–19
wtorek 10–19
środa 12–16
czwartek 10–19
piątek 10–19
sobota 10–15

W dniach 30 kwietnia (poniedziałek) oraz 4 maja (piątek) Mediateka będzie czynna do godz. 18.00. W dniu 9 maja (środa) Mediateka będzie nieczynna. Zwroty można oddawać do trezora, całodobowej wrzutni znajdującej się od strony ul. Widok. Za zmiany przepraszamy.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z VII Wrocławskiego Festiwalu Podróżniczego Równoleżnik Zero 2017. Ich autorem jest Rafał Komorowski.

 

 

Mamy przyjemność ogłosić, że tegoroczny plebiscyt na najlepszego prelegenta festiwalu wygrał Michał Małyjasiak, który opowiadał o swojej wyprawie do Malawi. Nagrodę dla najlepszej prezentacji ufundowało Keen Polska, Miasto Wrocław oraz AfryKamera. Michałowi serdecznie gratulujemy, a widowni festiwalowej dziękujemy za udział w głosowaniu. O nagrodach rzeczowych, które czekają na wybranych spośród głosujących, poinformujemy drogą mailową.

W Mediatece działa kawiarenka językowa Language Cafe, w której wolontariusze prowadzą konwersacje m. in. po rosyjsku, angielsku, niemiecku i hiszpańsku. Poszukujemy lektorów języka francuskiego, angielskiego oraz języka polskiego jako obcego. 

Zapraszamy do udziału w grze miejskiej na podstawie cyklu powieści Marka Krajewskiego o Eberhardzie Mocku zorganizowanej przez Miejską Bibliotekę Publiczną we Wrocławiu w partnerstwie z Wydawnictwem Znak i Miastem Wrocław. Aby zwiedzić Wrocław z detektywem Mockiem wystarczy zainstalować aplikację ActionTrack:

Google Play
https://play.google.com/store/apps/details?id=fi.taz.actiontrack.client&hl=pl

AppStore
https://itunes.apple.com/pl/app/actiontrack/id666273725?l=pl&mt=8

Kod QR rozpoczynający grę dostępny jest w bookletach znajdujących się w filiach MBP we Wrocławiu. Zobacz film o grze.

 

Newsletter MBP

captcha 
Bądź na bieżąco: nowości na półkach MBP, organizowane imprezy, spotkania autorskie, warsztaty i konkursy.

About Mediateka in English

Początek strony