MEDIATEKA

FILIA nr 58 MBP we Wrocławiu
Plac Teatralny 5
50-051 Wrocław
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zadzwoń do nas:
713471268
713471282

  

ZAPRASZAMY

poniedziałek 10–19
wtorek 10–19
środa 12–16
czwartek 10–19
piątek 10–19
sobota 10–15

Przygotowujemy mobilną grę miejską na motywach „Gry Endera”.Tworzysz grafikę? Dołącz do naszego zespołu jako jeden z autorów gry. Nasza pierwsza gra miejska, „Mock. Przeszłość powraca”, przyciągnęła kilkuset uczestników w dniu premiery.

• Zależy nam na twórczym podejściu.
• Zdobędziesz doświadczenie w pracy z aplikacją do tworzenia gier miejskich na urządzenia mobilne.
• Zaistniejesz jako jeden z czworga współautorów.
• Gwarantujemy umowę wolontariacką i zaświadczenie o współpracy.

Więcej informacji: spytaj bibliotekarza lub napisz do Martyny Gontarz – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

VII edition of travelling festival Równoleżnik Zero/ Parallel Zero will be dedicated to Africa. On 5-7 April 2018 with your help we want to take all participants on a journey through this continent. What should you do to perform on the Festival? You must submit your application to the following address mkarwowska[at]biblioteka.wroc.pl until February 17, 2018.

Nauka poprzez zabawę jest jedną z najefektywniejszych metod uczenia się języków. Zwłaszcza u najmłodszych sprawdza się lepiej niż metody tradycyjne. Z tego powodu serdecznie zapraszamy do Mediateki na bezpłatne zajęcia z języka angielskiego dla dzieci w wieku 7-8 lat. Proponujemy naukę języka na wesoło z wykorzystaniem pomocy dydaktycznych i różnorodnych technik: interaktywno-ruchowych, plastycznych, muzycznych. Terminy: dwa wtorki w miesiącu, godz. 16.45-17.30. Miejsce: Mediateka, poziom -1. Obowiązują zapisy. Liczba miejsc ograniczona.

Zapraszamy do udziału w grze miejskiej na podstawie cyklu powieści Marka Krajewskiego o Eberhardzie Mocku zorganizowanej przez Miejską Bibliotekę Publiczną we Wrocławiu w partnerstwie z Wydawnictwem Znak i Miastem Wrocław. Aby zwiedzić Wrocław z detektywem Mockiem wystarczy zainstalować aplikację ActionTrack:

Google Play
https://play.google.com/store/apps/details?id=fi.taz.actiontrack.client&hl=pl

AppStore
https://itunes.apple.com/pl/app/actiontrack/id666273725?l=pl&mt=8

Kod QR rozpoczynający grę dostępny jest w bookletach znajdujących się w filiach MBP we Wrocławiu. Zobacz film o grze.

 

Newsletter MBP

captcha 
Bądź na bieżąco: nowości na półkach MBP, organizowane imprezy, spotkania autorskie, warsztaty i konkursy.

About Mediateka in English

Początek strony