Ta strona korzysta z plików cookie w celach statystycznych. Więcej: Polityka prywatności MBP we Wrocławiu.
Menu

MEDIATEKA

FILIA nr 58 MBP we Wrocławiu
Plac Teatralny 5
50-051 Wrocław
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Zadzwoń do nas:
713471268
713471282 
Mediateka na Facebooku

   

ZAPRASZAMY

poniedziałek          10–19
wtorek 10–19
środa 12–16
czwartek 10–19
piątek 10–19
sobota 10–15

Trezor (wrzutnia całodobowa) znajduje się od strony ul. Widok.

Radosnych Świąt Wielkanocnych pełnych słońca, miłości i dobrej lektury składa czytelnikom zespół Mediateki

Zapraszamy do zapoznania się z „Nowościami” filmowymi, m.in.: „Gone girl”, „Mapy gwiazd”, „Kosogłos, cz.1”, „Wyrok za prawdę”.

 

3 kwietnia (Wielki Piątek) Mediateka będzie otwarta w godz. 10.00-15.00. 4 kwietnia (Wielka Sobota) biblioteka będzie nieczynna. Zwroty prosimy kierować do trezora (wrzutnia całodobowa od strony ul. Widok).
Przedstawiamy festiwalowy program wydarzeń! Tegoroczną edycję festiwalu otworzy gość specjalny podróżnik, dziennikarz i reportażysta Tomek Michniewicz. Gośćmi RZ będą m.in. laureaci tegorocznych Kolosów Piotr StrzeżyszMateusz Waligóra.
Trzeciego dnia festiwalu, w sobotę 11 kwietnia, zapraszamy dzieci na  interesujące warsztaty i prezentacje, dzięki którym odkryją tajemnice Ameryki Północnej i Środkowej. Młodzi uczestnicy zajęć będą mogli uczestniczyć m.in. w muzycznej podróży do Nowego Orleanu, gdzie kryją się korzenie muzyki jazzowej, czy plastycznej wyprawie do krainy smaku. Dowiedzą się też, kto był twórcą pierwszej tabliczki czekolady i dlaczego ten przysmak poprawia nastrój. Na warsztaty obowiązują zapisy. 

Czytaj więcej...

Zapraszamy grupy zorganizowane gimnazjalne i licealne na zajęcia edukacyjne. Obowiązują zapisy. Szczegóły w zakładce Oferta edukacyjna.

Tłumacz zawartość witryny

 

Aktualnie gościmy

Odwiedza nas 322 gości oraz 0 użytkowników.

Katalog komputerowy

Katalog komputerowy (Aleph) MBP jest dostępny codziennie od godziny 4.00 do 24.00. W godzinach 0.00-4.00 katalog jest nieczynny z powodu archiwizacji.
Go to top