Ta strona korzysta z plików cookie w celach statystycznych. Więcej: Polityka prywatności MBP we Wrocławiu.
Menu

MEDIATEKA

FILIA nr 58 MBP we Wrocławiu
Plac Teatralny 5
50-051 Wrocław
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Zadzwoń do nas:
713471268
713471282 
Mediateka na Facebooku

   

ZAPRASZAMY

poniedziałek          10–19
wtorek 10–19
środa 12–16
czwartek 10–19
piątek 10–19
sobota 10–15

Trezor (wrzutnia całodobowa) znajduje się od strony ul. Widok.
12 marca (czwartek) o godzinie 19.00 w Mediatece zaprezentują się muzycy NFM, zespół LutosAir Quintet. Wstęp wolny!

Czytaj więcej...

W czwartek, 12 marca, wypożyczalnia Mediateki będzie nieczynna. Zwroty prosimy kierować do trezora (wrzutnia od strony ul. Widok). O godz. 19.00 zapraszamy na koncert kameralny NFM Ensemble.
Zapraszamy do Mediateki na wystawę prac konkursowych „Eksplozja kultur”, która od kilku lat jest atrakcją  Międzynarodowego Festiwalu Sztuka Łączy Pokolenia Inspiracje Flamenco - Przenikanie Kultur organizowanego przez MDK–Krzyki. Wystawa potrwa od 23 lutego do 13 marca 2015 r.

Czytaj więcej...

Jeśli jesteś kreatywny, otwarty i chciałbyś zaangażować się w IV edycję festiwalu podróżniczego Równoleżnik Zero, mamy dla Ciebie propozycję.

Czytaj więcej...

Z ogromną przyjemnością informujemy, iż naszym partnerem w tegorocznej edycji Równoleżnika Zero jest Konsulat Stanów Zjednoczonych w Krakowie. Dzięki uprzejmości naszego Partnera podczas festiwalu będziemy mogli oglądać wystawę „Grand Canyon Colorado oczami polskich kajakarzy”.

Czytaj więcej...

Z wielką radością i przyjemnością informujemy, że IV edycja Wrocławskiego Festiwalu Podróżniczego im. Olgierda Budrewicza Równoleżnik Zero odbędzie się w dniach 9-11 kwietnia 2015 roku. Kontynentem przewodnim będzie Ameryka Północna i przynależna do niej Ameryka Środkowa. Jeśli chcesz zostać naszym prelegentem prześlij swoje zgłoszenie na adres mbp57[at]biblioteka.wroc.pl. Zapraszamy również do współpracy firmy lub organizacje.

Czytaj więcej...

Zapraszamy grupy zorganizowane gimnazjalne i licealne na zajęcia edukacyjne. Obowiązują zapisy. Szczegóły w zakładce Oferta edukacyjna.

Tłumacz zawartość witryny

 

Aktualnie gościmy

Odwiedza nas 310 gości oraz 0 użytkowników.

Katalog komputerowy

Katalog komputerowy (Aleph) MBP jest dostępny codziennie od godziny 4.00 do 24.00. W godzinach 0.00-4.00 katalog jest nieczynny z powodu archiwizacji.
Go to top