Ta strona korzysta z plików cookie w celach statystycznych. Więcej: Polityka prywatności MBP we Wrocławiu.
Menu

MEDIATEKA

FILIA nr 58 MBP we Wrocławiu
Plac Teatralny 5
50-051 Wrocław
71 347 12 68
71 347 12 82
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Mediateka na Facebooku

ZAPRASZAMY

poniedziałek          10–19
wtorek 10–19
środa 12–16
czwartek 10–19
piątek 10–19
sobota 10–15

Trezor (wrzutnia całodobowa) znajduje się od strony ul. Widok.

 

Recital znakomitego wiolonczelisty i kompozytora Tomasza Skweresa. Jego solowe interpretacje utworów są określane jako sensacyjne i zapadające na zawsze w pamięć. W programie połączone zostaną utwory „wrocławskie” (Klisowski, Ryczek, Zalech) „wiedeńskie” (Pieniek, Skweres) oraz klasykę współczesności reprezentowaną przez Lutosławskiego. Każdy z utworów tworzy własny, odrębny świat. Jednakże odrębne kompozycje połączone jednym miejscem, czasem oraz tym samym znakomitym wykonawcą stworzą wspólnie niezwykle ciekawą narrację - paletę wielu odsłon wiolonczeli, jej różnych istnień, jej wielości. Różnorodność barw wiolonczeli będzie zaskakiwać i rozpościerać się będzie od jej klasycznych brzmień aż do niekonwencjonalnych i zupełnie niespodziewanych.

 
Zapraszamy do Mediateki 2 września (wtorek) o godzinie 19.00
Wstęp wolny!

Czytaj więcej...

Od 23 lipca 2014 r. udostępniamy elektroniczne wydanie tygodnika Polityka i wszystkich jego dodatków. Z czasopisma skorzystać można na jednym stanowisku komputerowym. Szczegóły w punkcie informacji. 

Zapraszamy! 

 

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych i osoby, które interesuje poszanowanie Praw Człowieka, do lektury elektronicznej wersji publikacji poświęconej „Budowaniu sieci Żywych Bibliotek w Polsce”.
Publikacja powstała podczas  seminarium zorganizowanego przez Stowarzyszenie Diversja – organizatora Żywej Biblioteki we Wrocławiu, przy współpracy ze Human Library Organization, które odbyło się w dniach 11-15 czerwca 2014r. 

Z całością publikacji można zapoznać się pod tym adresem.

Czytaj więcej...

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Urodzin Mediateki Tłumacz zawartość witryny

 

Aktualnie gościmy

Odwiedza nas 116 gości oraz 0 użytkowników.

Katalog komputerowy

Katalog komputerowy (Aleph) MBP jest dostępny codziennie od godziny 4.00 do 24.00. W godzinach 0.00-4.00 katalog jest nieczynny z powodu archiwizacji.
Go to top