MEDIATEKA

Plac Teatralny 5
50-051 Wrocław
Zadzwoń do nas:

Od 1 lipca do 31 sierpnia 2017 r.:

poniedziałek 12–18
wtorek 10–16
środa 12–16
czwartek 12–18
piątek 10–16
sobota nieczynne

W lipcu zapraszamy na koleją edycję Miesiąca Spotkań Autorskich! W tym roku gościem honorowym będą pisarze z Gruzji. Oficjalne otwarcie odbędzie się 2 lipca 2017 r. o godzinie 19.00 w Mediatece. Pierwszymi goścmi będą: Wojciech Jagielski (PL) i Dato Turashvili (GEO). Wstęp wolny! Cały program i więcej informacji na stronie MSA oraz na profilu FB.

Wśród gości znajdą się między innymi tacy znawcy regionu jak: Maciej Jastrzębski, Paweł Smoleński, Wojciech Górecki czy przedstawicielka młodszej szkoły dziennikarstwa – Kaja Puto. Ponadto szereg uznanych pisarzy i poetów z Europy Środkowo-Wschodniej: Mariusz Szczygieł (PL), Elżbieta Cherezińska (PL), Vladimír Balla (SK), Arnošt Goldflam (CZ), Tania Malarczuk (UA), Ołeksij Czupa (PL), Jakobe Mansztajn (PL), Zośka Papużanka (PL), Marek Šindelka (CZ), Ziemowit Szczerek (PL), Elżbieta Cherezińska (PL), Natalia Fiedorczuk-Cieślak (PL), Petr Hruška (CZ), Paweł Smoleński (PL), Michał Witkowski (PL) i aż 31 znakomitych twórców literatury gruzińskiej. Tegoroczna edycja festiwalu to rzadka sposobność dla wszystkich miłośników Kaukazu, by poznać dogłębnie kulturę pięknego kraju na pograniczu Europy i Azji.

About Mediateka in English