MEDIATEKA

czwartek 10–19
piątek 10–19
sobota 10–15

W lipcu zapraszamy na koleją edycję Miesiąca Spotkań Autorskich! W tym roku gościem honorowym będą pisarze z Gruzji. Oficjalne otwarcie odbędzie się 2 lipca 2017 r. o godzinie 19.00 w Mediatece. Pierwszymi goścmi będą: Wojciech Jagielski (PL) i Dato Turashvili (GEO). Wstęp wolny! Cały program i więcej informacji na stronie MSA oraz na profilu FB.

Wśród gości znajdą się między innymi tacy znawcy regionu jak: Maciej Jastrzębski, Paweł Smoleński, Wojciech Górecki czy przedstawicielka młodszej szkoły dziennikarstwa – Kaja Puto. Ponadto szereg uznanych pisarzy i poetów z Europy Środkowo-Wschodniej: Mariusz Szczygieł (PL), Elżbieta Cherezińska (PL), Vladimír Balla (SK), Arnošt Goldflam (CZ), Tania Malarczuk (UA), Ołeksij Czupa (PL), Jakobe Mansztajn (PL), Zośka Papużanka (PL), Marek Šindelka (CZ), Ziemowit Szczerek (PL), Elżbieta Cherezińska (PL), Natalia Fiedorczuk-Cieślak (PL), Petr Hruška (CZ), Paweł Smoleński (PL), Michał Witkowski (PL) i aż 31 znakomitych twórców literatury gruzińskiej. Tegoroczna edycja festiwalu to rzadka sposobność dla wszystkich miłośników Kaukazu, by poznać dogłębnie kulturę pięknego kraju na pograniczu Europy i Azji.

About Mediateka in English

Newsletter MBP

captcha
Bądź na bieżąco: nowości na półkach MBP, organizowane imprezy, spotkania autorskie, warsztaty i konkursy.