MEDIATEKA

FILIA nr 58 MBP we Wrocławiu
Plac Teatralny 5
50-051 Wrocław
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zadzwoń do nas:
713471268
713471282

  

ZAPRASZAMY

poniedziałek 10–19
wtorek 10–19
środa 12–16
czwartek 10–19
piątek 10–19
sobota 10–15

Trezor – wrzutnia całodobowa


Marzysz o nauce hiszpańskiego? Boisz się mówić w obcym języku? Lekcje pełne gramatyki nie są dla Ciebie? Zagraj w grę Dragones y Rodríguez! Mediateka oraz Alberto, młody nauczyciel pochodzący z Hiszpanii, zapraszają do wzięcia udziału w interaktywnej grze pozwalającej na uczenie się hiszpańskiego bez zapamiętywania gramatycznych formułek. Dla kogo: dla osób, które znają hiszpański na poziomie podstawowym lub dopiero zaczynają swoją przygodę z tym językiem. 

Liczba uczestników: 5 osób.
23 stycznia, o godzinie 16.00 w Mediatece.
Wymagania: podstawowy angielski lub hiszpański.
Zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (zgłoszenia przyjmowane są w językach angielskim i hiszpańskim)


Let's play Spanish
Do you dream of learning Spanish? Do you have a fear of speaking in foreign language? Lessons full of grammar are not your cup of tea? Play Dragones y Rodríguez! Mediateka and Alberto, a young teacher from Spain, invite you to participate in the interactive game which let you learn Spanish without remembering grammar rules.

For whom: for people who speak basic Spanish or would like to start
learning this language.
Number of participants: 5 people.
When: 23.01, 4 PM.
Where: Mediateka.
Basic English or basic Spanish required.
Enrollment (only in Spanish or English): Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Newsletter MBP

captcha 
Regulamin
Bądź na bieżąco: nowości na półkach MBP, organizowane imprezy, spotkania autorskie, warsztaty i konkursy.

About Mediateka in English

Początek strony