MEDIATEKA

piątek 10–19
sobota 10–15

Trezor – wrzutnia całodobowa

21 czerwca o godz. 16:00 zapraszamy do Mediateki na projekcję filmu „Uznany za fundamentalistę”. Film będzie wyświetlany w ramach II Spotkania Dyskusyjnego Klubu Filmowego "Oblicza Różnorodności".

II Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Filmowego „Oblicza Różnorodności” organizowanego w ramach projektu „Wrocław - wielokulturowe miasto spotkań” dofinansowanego ze środków Gminy Wrocław w ramach Programu „Mikrogranty". DKF "Oblicza Różnorodności" to 5 spotkań, podczas których zaprezentowane zostaną filmy fabularne dotykające różnych aspektów uprzedzeń i dyskryminacji. Po filmie odbędzie się dyskusja na temat poruszony w filmie. Wstęp na wszystkie wydarzenia w ramach projektu jest bezpłatny i wolny dla wszystkich mieszkańców Wrocławia.

Więcej informacji...

Newsletter MBP

Regulamin
Bądź na bieżąco: nowości na półkach MBP, organizowane imprezy, spotkania autorskie, warsztaty i konkursy.

About Mediateka in English