MEDIATEKA

piątek 10–16
sobota nieczynne

Trezor – wrzutnia całodobowa

W sobotę 30 czerwca odbyła się mobilna gra miejska „Ksenobójcy” stworzona na podstawie powieści „Gra Endera” Orsona Scotta Carda. Miejska Biblioteka Publiczna zorganizowała grę wspólnie z festiwalem Dni Fantastyki. W premierowej  rozgrywce wzięło udział 59 drużyn. Nagrodziliśmy 20 najlepszych. Gra ma dziesięć różnych zakończeń - zachęcamy do sprawdzenia każdego z nich. „Ksenobójcy” są już dostępni bez ograniczeń w aplikacji Action Track. Czytaj więcej o mobilnych grach MBP.

Newsletter MBP

Regulamin
Bądź na bieżąco: nowości na półkach MBP, organizowane imprezy, spotkania autorskie, warsztaty i konkursy.

About Mediateka in English