MEDIATEKA

piątek 10–19
sobota 10–15

Trezor – wrzutnia całodobowa

W sobotę 20 października zapraszamy do udziału w mobilnej grze miejskiej „Reguła Meyera” inspirowanej powieściami Katarzyny Bondy. Gra rozpocznie się o godz. 14:00 w filii 29 MBP. Do gry zaprasza Miejska Biblioteka Publiczna: Mediateka oraz filia 29 MBP. Dołącz do wydarzenia na FB.

Jak? Dlaczego? Kto? To trzy pytania, które stawia komisarz Hubert Meyer, rozwiązując zagadki morderstw. Tym razem reguła Meyera może nie wystarczyć. Śledztwo nie przynosi efektów, lecz każe profilerowi zanurzyć się w swojej przeszłości. Czy morderca wrocławskiej dziennikarki prowadzi okrutną grę z Meyerem? Prześledź ostatni dzień z życia ofiary i odkryj zabójcę, zanim będzie za późno. Do gry potrzebny jest smartfon/tablet z dostępem do internetu i zainstalowaną darmową aplikacją ActionTrack.

Na najlepszych profilerów czekają nagrody ufundowane przez:
czytnik ebooków / Good Books
nagrody książkowe / Wydawnictwo MUZA SA
wejściówki do escape roomu / Exit19.pl
zestawy upominkowe / Szopi.pl

RegulaMeyera plakat

Załączniki:
Pobierz plik (REGULAMIN GRY „Reguła Meyera” (1).pdf)Regulamin gry "Reguła Meyera"41 kB

Newsletter MBP

Regulamin
Bądź na bieżąco: nowości na półkach MBP, organizowane imprezy, spotkania autorskie, warsztaty i konkursy.

About Mediateka in English