MEDIATEKA

FILIA nr 58 MBP we Wrocławiu
Plac Teatralny 5
50-051 Wrocław
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zadzwoń do nas:
713471268
713471282

  

ZAPRASZAMY

poniedziałek 12–18
wtorek 10–16
środa 12–16
czwartek 12–18
piątek 10–16
sobota nieczynne

Trezor – wrzutnia całodobowa


Trwa Miesiąc Spotkań Autorskich, festiwal ważny dla wszystkich miłośników literatury. Gościem honorowym tegorocznej edycji jest Rumunia. Spotkania odbywają się w Mediatece i Klubie Proza (Przejście Garncarskie 2). W tym miesiącu w ramach festiwalu czeka nas jeszcze wiele spotkań z autorami z Rumunii, Słowacji, Czech, Ukrainy i Polski. Polecamy zapoznanie się z planem spotkań z autorami w Mediatece na nadchodzący tydzień. Więcej informacji... 

Zapraszamy na kolejną edycję Miesiąca Spotkań Autorskich. W 2019 roku festiwal będzie odbywał się od 3 lipca do 2 sierpnia, a gościem honorowym będzie Rumunia. Festiwal w tym roku otworzy spotkanie z Maciejem Płazą – prozaikiem, tłumaczem i literaturoznawcą, pierwszym Polakiem nagrodzonym Literacką Nagrodą Europy Środkowej Angelus. Zachęcamy do śledzenia profilu MSA na Facebooku, gdzie będą zamieszczane aktualności na temat festiwalu oraz tegorocznych gości. Szczegółowy program spotkań jest dostępny na stronie internetowej MSA.

Zapraszamy do zapoznania się z galerią nowości. Szczególnie polecamy nowości książkowe oraz audiobooki. Wśród nowych pozycji z pewnością znajdą coś dla siebie fani kryminałów, reportaży, powieści obyczajowych czy biografii.

Od 1 lipca do 1 września 2018 r. obowiązywać będą wakacyjne godziny otwarcia Mediateki.

Przypominamy, że w Mediatece istnieje możliwość skorzystania z bezpłatnego dostępu do elektronicznej bazy książek. Serwis IBUK Libra umożliwia dostęp do elektronicznych publikacji z oferty Wydawnictwa Naukowego PWN oraz innych wydawnictw. Z oferty można korzystać zarówno w Mediatece, jak i z komputerów domowych po założeniu indywidualnego konta (zakładka myIBUK). Zapraszamy do Punktu Informacji w Mediatece po odbiór bezpłatnych kodów dostępu.

Zapraszamy do Mediateki po kody dostępu do platformy EBSCO. Ze zbiorów będzie mozna korzystać do 1 maja 2020 r.

Newsletter MBP

captcha 
Regulamin
Bądź na bieżąco: nowości na półkach MBP, organizowane imprezy, spotkania autorskie, warsztaty i konkursy.

About Mediateka in English

Początek strony