Szczegółowe informacje o styczniowych imprezach w MultiCentrum w załączniku.

Załączniki:
Pobierz plik (Oferta rodzinna styczeń 2018.doc)Oferta rodzinna – styczeń 2018275 kB

Zapraszamy do wspólnego spędzenia czasu w MultiCentrum. Z okazji Dnia Babci i Dziadka zapraszamy na międzypokoleniowe warsztaty cyfrowe. Zainteresowane grupy półkolonijne prosimy o zapoznanie się z ofertą i kontakt telefoniczny: 71 364 69 66 od środy, 3 stycznia 2018 roku, od godziny 8.15. Szczegółowe informacje w załączniku.

Załączniki:
Pobierz plik (Ferie w MultiCentrum 2018.doc)Ferie zimowe w MultiCentrum75 kB

Zapisy na warsztaty w MultiCentrum – klas szkolnych wszystkich poziomów edukacji od pierwszej klasy szkoły podstawowej na rok szkolny 2017/2018 - kontynuujemy w dniu 22 listopada (środa) od godziny 8.15. Zgłoszone przez Nauczycieli klasy będą zapisywane na 3 kolejne miesiące: styczeń, luty i marzec. Prosimy wyłącznie o kontakt telefoniczny do MultiCentrum: 71 364 69 66.

Zapisów w ramach koncepcji  SZKOŁA W MIEŚCIE na pierwszy semestr szkolny może dokonać wyłącznie szkolny koordynator projektu.

Dzieci i Rodziców z grup przedszkolnych i z klas „0” zapraszamy na sobotnie oferty rodzinne realizowane w 2. i 4. sobotę każdego miesiąca. Szczegółowe informacje zamieszczamy sukcesywnie.

Wychodząc na przeciw potrzebom ze strony Nauczycieli, MultiCentrum przygotowało tematyczne zestawienia związane z edukacją czytelniczą (tematy inspirowane literaturą), edukacją regionalną (poświęcone przede wszystkim historii Wrocławia) oraz wybór tematów powiązanych z wybranymi świętami kalendarzowymi. Wszystkie zestawienia są dostępne w menu z prawej strony.

 

Początek strony