Centrum Innowacji PRZEJŚCIE

Filia nr 13 MBP we Wrocławiu
ul. Świdnicka 19
50-066 Wrocław


Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 71 798 64 99

ZAPRASZAMY

 

poniedziałek 10–19
wtorek 10–19
środa 12–16
czwartek 10–19
piątek 10–19
sobota 12–18

Jeszcze nie skorzystałeś z indywidualnej edukacji cyfrowej? Sprawdź, gdzie znajdziesz Wrocławskiego Wolontariusza IT w tym tygodniu (10-15.12.2018 r.) i weź udział w bezpłatnej konsultacji.

7 grudnia mija rok od rozpoczęcia działalności CI Przejście, więc czas na podsumowanie, dyskusję o planach na kolejny rok i… ŚWIĘTOWANIE! Przygotowaliśmy dla Was dwa dni pełne atrakcji i niespodzianek. Zapraszamy 7 i 8 grudnia!

Od 5 do 23 listopada w CI Przejście można było obejrzeć wystawę „Serce dla Ojczyzny". Prace przygotowali uczniowie SP nr 37 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego, SP 15 im. Księżnej Jadwigi w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 9, Polsko-Niemieckiej Szkoły Podstawowej Fundacji Ewangelickie Centrum Diakonii i Edukacji im. ks. Marcina Lutra. Natomiast 19 listopada o godz. 17.00 gościliśmy w Przejściu młodych autorów, ich rodziców, nauczycieli i dyrektorów szkół. Podczas wernisażu zadaliśmy uczniom trudne pytania dotyczące niepodległości i patriotyzmu. 

Zapraszamy na spotkanie Moniką Karkoszą, autorką książki „Przed i za Dubajem”. Wydarzenie odbędzie się 14 grudnia 2018 r., o godz. 18.00.

CI Przejście  oraz wydawnictwo Liberum Verbum zapraszają na wieczór poetycki. Będziecie mieli okazję przenieść się na moment do świata, w którym słowa nabierają innych znaczeń i barw za sprawą poezji Jakuba Stanisława Domoradzkiego.

Zapraszamy na kurs C++, które poprowadzi Liga Niezwykłych Umysłów!  Zaczynamy 31 stycznia 2019 r. Prosimy kierować zgłoszenia na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W Przejściu zakończyły się właśnie pierwsze warsztaty „Kampanii edukacyjno-informacyjnej z zakresu ochrony bioróżnorodności oraz ochrony jakości powietrza”. Wydarzenie realizowane było przez dotlenieni.org – organizację aktywnie działającą na rzecz poprawy jakości powietrza, w partnerstwie z Urzędem Miasta Wrocław. Projekt dofinansowany był ze środków UE. Podczas zajęć omawiane są tematy zagrożonych gatunków roślin i zwierząt, bioróżnorodności woj. dolnośląskiego oraz problemów związanych z  jakością powietrza.

Zapraszamy na warsztaty programowania: JavaScript oraz HTML i CSS! Ograniczona ilość miejsc – obowiązują zapisy! Zgłoszenia przyjmowane w CI Przejście lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W zgłoszeniu należy podać rodzaj kursu, datę i godzinę, imię, nazwisko, nr telefonu, nr karty bibliotecznej. Potwierdzenie uczestnictwa – mail zwrotny. Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest dostarczenie wypełnionej deklaracji, która jest dostępna, wraz z regulaminem, na tej stronie.

Newsletter MBP

captcha 
Regulamin
Bądź na bieżąco: nowości na półkach MBP, organizowane imprezy, spotkania autorskie, warsztaty i konkursy.

Początek strony