Centrum Innowacji PRZEJŚCIE

Filia nr 13 MBP we Wrocławiu
ul. Świdnicka 19
50-066 Wrocław


Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 71 798 64 99

ZAPRASZAMY

 

poniedziałek 10–19
wtorek 10–19
środa 12–16
czwartek 10–19
piątek 10–19
sobota 12–18

Zapraszamy na podstawowy kurs SQL, który poprowadzi Liga Niezwykłych Umysłów! Zaczynamy 29 listopada 2018 r. Zgłoszenia prosimy kierowac na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Zapraszamy na kurs C++, które poprowadzi Liga Niezwykłych Umysłów! Zaczynamy 29 listopada 2018 r. Prosimy kierować zgłoszenia na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Chcesz nauczyć się korzystać z Internetu, opanować sztukę wyszukiwania informacji np. o komunikacji miejskiej czy rejestracji w przychodni? Zapraszamy na nasze zajęcia! Pierwsze spotkanie już w środę 10 października o godz. 11:15 w CI Przejście! Obowiązują zapisy pod numerem telefonu 71 798 64 99.️️️️ Liczba miejsc ograniczona.

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w zaawansowanym kursie SQL, który będzie trwał od 6 listopada do 11 grudnia 2018 r. Zajęcia poprowadzą edukatorzy z Ligii Niezwykłych Umysłów.

Chcesz skorzystać z indywidualnej edukacji cyfrowej? Sprawdź, gdzie znajdziesz Wrocławskiego Wolontariusza IT w tym tygodniu.

Punkt konsultacyjny WroWIT dla osób z dysfunkcją wzroku, ich bliskich oraz tych, którzy chcieliby poszerzyć swoją wiedzę w temacie pomocy osobom słabowidzącym i niewidomym w BIBLIOTECHU. Laboratorium Tyfloinformatyczne Politechniki Wrocławskiej wychodzi naprzeciw osobom, które chciałyby dowiedzieć się jak z komputera czy smartfona korzystają osoby słabowidzące i niewidome. W ramach spotkań będzie prezentowana dostępność Politechniki Wrocławskiej dla osób z dysfunkcją wzroku. Ze sprzętu elektronicznego i komputerowego obecnego wpracowni integracyjnej, będą mogli korzystać wszyscy zainteresowani, by poznać jego zalety i wady.

Zapraszamy na warsztaty programowania: React - podstawy! Jeśli HTML i CSS nie są dla Ciebie wyzwaniem oraz zdążyłeś już poznać podstawy języka JavaScript, to te warsztaty będą kolejnym krokiem na Twojej ścieżce rozwoju. Poznasz na nich możliwości jednej z najpopularniejszych bibliotek do tworzenia interfejsów, jaką jest React.js oraz dowiesz się, jak wykorzystać ją do tworzenia aplikacji webowych typu SPA.
Warsztaty będą realizowane cyklicznie. Śledźcie informacje na stronie i FB!

1 października wystartował projekt "Wrocławski Wolontariusz IT". Akcja kierowana jest do każdego, kto potrzebuje pomocy w obsłudze komputera i internetu.

Zapraszamy na zajęcia dla dzieci w wieku 8-14 lat, które dotyczyć będą programowania i elektroniki. Zajęcia poprowadzą edukatorzy Fundacji CoderDojo

22 września 2018 r. o godz. 11:00 zapraszamy do udziału w grze mobilnej „W 240 minut dookoła Wrocławia” inspirowanej powieścią Juliusza Verne'a „W 80 dni dookoła świata”. Gra została zrealizowana we współpracy z Biurem Zarządzania Projektami Zespołem Smart City Wrocław oraz Biurem Zrównoważonej Mobilności w ramach Europejskiego Tygodnia Mobilności. Uczestnicy wcielą się w postać Filipa Fogga, wybiorą w podróż „dookoła Wrocławia”. Po drodze, walcząc z czasem, będą rozwiązywać zadania, aby wygrać ... zakład! Więcej...

Newsletter MBP

captcha 
Regulamin
Bądź na bieżąco: nowości na półkach MBP, organizowane imprezy, spotkania autorskie, warsztaty i konkursy.

Początek strony