Centrum Innowacji PRZEJŚCIE

Filia nr 13 MBP we Wrocławiu
ul. Świdnicka 19
50-066 Wrocław


Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 71 798 64 99

ZAPRASZAMY

 

poniedziałek 10–19
wtorek 10–19
środa 12–16
czwartek 10–19
piątek 10–19
sobota 10–15

Od 5 stycznia 2019 roku CI Przejście będzie czynne w soboty w godz. 10.00-15.00.

Grupy zorganizowane z wrocławskich szkół zapraszamy na zajęcia z wykorzystaniem nowych technologii w ramach oferty edukacyjnej. Przyjmujemy zapisy na warsztaty realizowane w marcu i kwietniu. Obowiązują zapisy telefoniczne: tel. 71 798 64 99. Szczegóły... 

Co nam wolno? Co nas ogranicza? Jak interpretować ramy społeczne? Co dzieje się poza nimi? W jaki sposób poszerzać horyzonty? Takie pytania towarzyszą piątej już edycji International Days, wydarzenia organizowanego przez Instytut Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej UWr. Wystawę towarzyszącą temu wydarzeniu będzie można oglądać w CI Przejście w dniach od 18 do 21 marca.

Zapraszamy na zaawansowany kurs SQL! Koszt: 249 zł. Obowiązują zapisy. 

Zapraszamy na podstawowy kurs SQL!  Koszt: 129 zł. Obowiązują zapisy. 

Zapraszamy na kurs Python – podstawy, który poprowadzi Liga Niezwykłych Umysłów! Startujemy 28 marca! Zgłoszenia prosimy kierować na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Uwaga, uwaga! Jeśli czujecie głód dobrego filmu, to mamy dla Was dobrą wiadomość. W Przejściu możecie już wypożyczać hity filmowe Blu-Ray, 3D i 4K. Czyli pozostajemy w kręgu nowych technologii!

Chcesz nauczyć się tworzenia wizualizacji w Blenderze? Zapraszamy na kurs do Centrum Innowacji Przejście. Prowadzenie: Szymon Styrczula - grafik 3D z wieloletnim doświadczeniem w branży gier mobilnych i wizualizacji architektonicznych.
Zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (w wiadomości proszę podać nazwisko, nr telefonu oraz nr karty MBP).

Zapraszamy na warsztaty programowania: JavaScript oraz HTML i CSS! Ograniczona ilość miejsc – obowiązują zapisy! Zgłoszenia przyjmowane w CI Przejście lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W zgłoszeniu należy podać rodzaj kursu, datę i godzinę, imię, nazwisko, nr telefonu, nr karty bibliotecznej. Potwierdzenie uczestnictwa – mail zwrotny. Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest dostarczenie wypełnionej deklaracji, która jest dostępna, wraz z regulaminem, na tej stronie

W czwartki, w godz. 12.00-14.00, zapraszamy na warsztaty „Kampanii edukacyjno-informacyjnej z zakresu ochrony bioróżnorodności oraz ochrony jakości powietrza”. Wydarzenie realizowane przez dotlenieni.org – organizację aktywnie działającą na rzecz poprawy jakości powietrza, w partnerstwie z Urzędem Miasta Wrocław. Projekt dofinansowany jest ze środków UE. Podczas zajęć omawiane są tematy zagrożonych gatunków roślin i zwierząt, bioróżnorodności woj. dolnośląskiego oraz problemów związanych z jakością powietrza.

Newsletter MBP

captcha 
Regulamin
Bądź na bieżąco: nowości na półkach MBP, organizowane imprezy, spotkania autorskie, warsztaty i konkursy.

Początek strony