Jeżeli wiesz jak:
• szukać informacji w Sieci?
• skonfigurować pocztę?
• obsługiwać program tekstowy?
ZOSTAŃ WOLONTARIUSZEM IT!
Twój wiek i doświadczenie nie mają znaczenia. Przeszkolimy Cię i udzielimy wsparcia.

CO ROBI WOLONTARIUSZ IT?
Od 1 października do 22 grudnia 2018 r. Wrocławscy Wolontariusze IT będą pełnić indywidualne dyżury:
• w filiach Miejskiej Biblioteki Publicznej
• na Politechnice Wrocławskiej
• w siedzibie Stowarzyszenia Pomocy „ISKIERKA”

WOLONTARIUSZ SAM ZADECYDUJE GDZIE, W JAKI DZIEŃ I W JAKICH GODZINACH BĘDZIE DYŻUROWAĆ (2-3 godziny, raz w tygodniu)

CZEKAMY NA CIEBIE DO 24 WRZEŚNIA
Zgłoś chęć udziału w programie, pisząc na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej informacji o projekcie na stronach: MBP we Wrocławiu, Stowarzyszenie Pomocy Iskierka oraz na FB

 

logo Wro Wol IT kolor

 

Wszystkim seniorom życzymy sto lat (i więcej!) i życzymy wielu przepięknych chwil w otoczeniu książek, szeroko pojętej literatury i kultury. Z okazji waszego święta przygotowaliśmy wyjątkowe spotkania, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie.

Masz dużo wolnego czasu? Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi wydarzeniami z obszaru kultury? Jesteśmy tu dla Ciebie, razem z Tobą chcemy tworzyć przestrzeń przyjazną seniorom, dlatego serdecznie zapraszamy wszystkich chcących podzielić się swoją wiedzą, talentami, pasjami. Zostań naszym wolontariuszem.Więcej informacji znajdziesz TUTAJ.

„Wrocławska koperta życia” jest skierowana do osób starszych, samotnych, przewlekle chorych oraz niepełnosprawnych. Informacje zawarte w kopertach mogą uratować życie, ponieważ zawierają podstawowe dane, które są potrzebne w trakcie udzielania pomocy.

„Wrocławska Koperta Życia” to inicjatywa, która może uratować życie! Drodzy seniorzy, Miejska Biblioteka Publiczna przyłącza się do akcji dystrybucji „Wrocławskich Kopert Życia”. Możecie je odbierać w filiach Miejskiej Biblioteki Publicznej.

Początek strony