Miejska Biblioteka Publiczna we Wrocławiu zaprasza do udziału w grze miejskiej „Ksenobójcy”. Fabuła gry opiera się na motywach "Gry Endera" Orsona Scotta Carda. Zróżnicowane zadania, ścieżki i zakończenia zależne od działania graczy gwarantują dobrą zabawę nie tylko fanom fantastyki.
Jeśli chcesz uratować Ziemię przed Formidami i jednocześnie pospacerować po Wrocławiu, wypróbuj naszą grę. Wymagania: smartfon lub tablet z zainstalowaną bezpłatną aplikacją Action Track i dostępem do internetu.

Można grać w dowolnym momencie, bez wcześniejszego zgłoszenia. Wystarczy otworzyć grę „Ksenobójcy” w aplikacji Action Track. Aby to zrobić, należy zeskanować w ActionTracku widoczny poniżej kod QR lub odnaleźć grę „Ksenobójcy” przez Wyszukiwarkę Działań w aplikacji (Usługodawca: Miejska Biblioteka Wrocław).

Ksenobójcy

Zobacz, jak wyglądała premiera.

Regulamin gry znajduje się w załączniku.

Załączniki:
Pobierz plik (regulamin.docx)Regulamin7 kB