Podejmij wyścig z czasem, zmierz się z zadaniami i wygraj zakład! Zapraszamy do udziału w grze mobilnej „W 240 minut dookoła Wrocławia” inspirowanej powieścią Juliusza Verne'a „W 80 dni dookoła świata”. Gra została zrealizowana we współpracy z Biurem Zarządzania Projektami Zespołem Smart City Wrocław oraz Biurem Zrównoważonej Mobilności w ramach Europejskiego Tygodnia Mobilności. Swoją premierę miała 22 września 2018 roku. 

Podczas rozgrywki uczestnicy wcielą się w postać literackiego bohatera Filipa Fogga, który w wyniku zmiany zasad słynnego zakładu z dżentelmenami z londyńskiego Klubu Reforma, trafia do współczesnego Wrocławia. I walcząc z czasem musi się zmierzyć z zadaniami i... infrastrukturą miejską. Wszystko po to, aby jednak wygrać zakład! Można grać w dowolnym momencie, bez wcześniejszego zgłoszenia. Wystarczy otworzyć grę „W 240 minut dookoła Wrocławia” w aplikacji Action Track i pojawić się w miejscu startu, na Placu Solnym. Zróżnicowane zadania oraz zalecane korzystanie z komunikacji miejskiej sprawiają, że gra stanowi świetną alternatywę dla osób, które chcą odkrywać Wrocław w sposób ciekawy i kreatywny.

w 240 minut dookola wroclawia kod

Wymagania: smartfon lub tablet z zainstalowaną bezpłatną aplikacją Action Track (dostępną w Google Play i AppStore), mobilny dostęp do Internetu oraz włączony GPS (Internet niezbędny do pobrania gry i wczytania wyniku/rankingu na mecie, podczas rozgrywki nie jest konieczny).
Ze względu na czas trwania rozgrywki zaleca się zaopatrzenie w baterię przenośną powerbank.

240min

 

 

 

Załączniki:
Pobierz plik (REGULAMIN GRY „W 240 minut dookoła Wrocławia” – wersja otwarta.docx)Regulamin gry19 kB

Galeria „Gry miejskie”

Początek strony