Language Cafe to projekt skierowany do wszystkich osób zainteresowanych podnoszeniem swoich umiejętności językowych. Zajęcia przeznaczone są dla tych, którzy na poziomie komunikatywnym potrafią porozumiewać się w wybranym przez siebie języku. Nasi wykładowcy, to głównie native speakerzy, którzy pragną dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z uczestnikami konwersacji. Dzięki ich zaangażowaniu uczestnicy mają niepowtarzalną szansę podszkolić się nie tylko z języka, ale także dowiedzieć się interesujących szczegółów dotyczących kultury, obyczajów, historii, a nawet kulinariów danego kraju.

baner language cafe Mediateka 01

Spotkania odbywają się w niewielkich grupach, są bezpłatne i organizowane w Mediatece oraz Filii 44. Możemy pochwalić się, że do tej pory udało nam się realizować zajęcia z języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego, rosyjskiego czy włoskiego. 

Osoby zainteresowane nauką na wesoło prosimy o zapoznanie się z regulaminem Language Cafe. Jesteśmy też otwarci na nowe propozycje i pomysły.

Zobacz: Plan zajęć kawiarenki językowej

Obserwuj nas na FB i bądź na bieżąco!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami przez Messengera!
Początek strony