Jesteś Czytelnikiem Miejskiej Biblioteki Publicznej we Wrocławiu? Masz ważną elektroniczną kartę biblioteczną? Już dziś skorzystaj z ofert promocyjnych i rabatów oferowanych przez naszych Partnerów!

Nasza karta biblioteczna już nigdy nie będzie zwykłą kartą...

Od kwietnia 2011 r. można dzięki niej nie tylko wypożyczać zbiory w filiach biblioteki w całym mieście, lecz także korzystać z atrakcyjnych rabatów i akcji promocyjnych naszych Partnerów, którzy włączyli się do programu partnerskiego Miejskiej Biblioteki Publicznej we Wrocławiu.

Co należy zrobić?

Wystarczy przyjść do najbliższej filii, gdzie bibliotekarz naklei na Twoją elektroniczną kartę biblioteczną specjalny znaczek z logo projektu, upoważniający do korzystania z ofert Partnerów. Taki sam znaczek znajdziesz w siedzibach naszych Partnerów.

Nie masz karty?

Przyjdź do najbliższej skomputeryzowanej filii bibliotecznej i zapisz się już dziś! Otrzymasz elektroniczną kartę biblioteczną ze znaczkiem projektu.

Zachęcamy do subskrypcji newslettera!

Dzięki temu otrzymasz pocztą elektroniczną bieżące informacje nie tylko o tym, co nowego w MBP we Wrocławiu, ale także o konkursach oraz specjalnych akcjach promocyjnych.