Bar Wegetariański Vega

Rynek, Sukiennice 1/2

https://www.facebook.com/Vega.Bar.Weganski.Wroclaw/

 


10% rabatu na sali wegetariańskiej i wegańskiej

Dostawa w rynku i najbliższej okolicy gratis!


Nasz lokal jest pierwszym barem wegetariańskim i wegańskim w Polsce – powstał w 1987 r. Mamy naśladowców, wzorujących się na Nas w centralnych miejscach Warszawy i Krakowa. Potrawy przygotowujemy wyłącznie ze świeżych warzyw i owoców, roślin strączkowych, kasz. Nie używamy mrożonek konserwantów, półfabrykatów, konserw. Codziennie rano każde danie przygotowujemy od podstaw: od mycia warzyw z ziemi i ich obierania.

Dysponujemy dwiema salami – wegetariańską na parterze oraz wegańską na I piętrze. Posiłki oferowane na I piętrze przygotowywane są wyłącznie na bazie składników roślinnych, zupy i sosy zabielane są mlekiem sojowym, a surówki sporządzane są na bazie majonezu wegańskiego. Natomiast na parterze znajdą Państwo zarówno dania wegetariańskie, jak i wegańskie. Sporządzając menu, pomyśleliśmy również o osobach będących na diecie bezglutenowej i o diabetykach, którzy także znajdą coś dla siebie w naszym jadłospisie.

Od lat promujemy wśród mieszkańców naszego miasta zdrowy tryb życia oraz odżywiania się i wrażliwość na los zwierząt (warsztaty, wykłady, liczne imprezy cykliczne, jak ogólnopolski Wegański Weekend, Wegilia). Współpracujemy z wieloma organizacjami i stowarzyszeniami (m.in. Schronisko dla Koni TARA, Ekostraż, Fundacja Ekorozwoju, Wrocławska Grupa Wegan, Viva Polska).

Regulamin MBP we Wrocławiu

    


 

Początek strony