BONA Centrum Języka i Kultury Włoskiej
al. Jaworowa 8
www.centrumbona.pl

5% rabatu na kursy języka włoskiego oraz języka polskiego dla Włochów

Centrum Bona to wyjątkowa propozycja na tle innych, tak podobnych do siebie szkół językowych. To niezwykłe miejsce na mapie Wrocławia, kawałek słonecznej Italii w polskim mieście. Oferujemy nie tylko ciekawe kursy, ale przede wszystkim przybliżamy fascynującą kulturę, najlepszą śródziemnomorską kuchnię oraz charakterystyczne dla Włoch obyczaje i tradycje. Cóż może być bardziej smakowitego niż połączenie nauki języka z degustacją włoskich potraw czy aromatycznego espresso?

Tylko tutaj można nauczyć się języka oraz poznać rodowitych Włochów, uczestniczyć w imprezach i kursach tematycznych. Uczymy niebanalnie, interesująco, a co za tym idzie bardzo skutecznie. Zainspirowani legendarną królową Boną, chcemy przybliżać włoski język, smaki, najpiękniejsze zakątki, obyczaje i kulturę. Chcemy również pochwalić się przed włoskimi przyjaciółmi tym, co nasze, polskie, nauczyć ich języka polskiego, pokazać naszą kulturę, sztukę, literaturę i tradycyjną gościnność. Oferta Centrum jest skierowana do firm oraz do osób zafascynowanych kulturą i śpiewną włoską mową.

Dlaczego BONA?

JĘZYK WŁOSKI – kursy dla dzieci i dorosłych

KUCHNIA WŁOSKA – kursy gotowania po włosku

JĘZYK POLSKI – uczymy Włochów