Centrum Rozwoju Zawodowego Krzywy Komin

ul. Dubois 33-35a

www.krzywykomin.pl

Rabat 10% na wszystkie płatne warsztaty.

CRZ Krzywy Komin to jedyne takie we Wrocławiu centrum designu i rzemiosła. Położone jest zrewitalizowanym budynku poprzemysłowym z 1888 roku (dawnej pralni i farbiarni), który znajduje się w samym sercu Nadodrza. Podstawową funkcją CRZ jest działalność edukacyjna i kulturotwórcza. Odbywa się ona w głównej mierze przez organizowanie szkoleń i warsztatów – Krzywy Komin pomaga rozwijać kompetencje zawodowe i kulturowe angażując do współpracy specjalistów z różnych dziedzin, wykorzystując najnowsze technologie czy ucząc przedsiębiorczości, marketingu i promocji. Działania edukacyjne uzupełniane są przez organizowane w CRZ wystawy, koncerty, spektakle teatralne, pokazy filmów oraz debaty dotyczące kultury. Krzywy Komin jest dzięki temu jedynym we Wrocławiu miejscem łączącym kształcenie teoretyczne i praktyczne, kreację i funkcje wystawiennicze.

Regulamin MBP we Wrocławiu