GERelis Elisabeth Schwigon

ul. Oławska 27-29 

www.gerelis.pl


5% zniżki na kursy językowe oraz półkolonie dla dzieciGERelis Elisabeth Schwigon to wyjątkowa szkoła językowa ulokowana tuż obok wrocławskiego rynku, przy ul. Oławskiej.

W Polsce działamy już od 2010 roku. Od początku naszego istnienia z wielką pasją, konsekwentnie i w sposób nietuzinkowy uczymy mówić! Szczególny nacisk kładziemy na poprawną wymowę i zdolność komunikowania się w języku obcym.

W naszej ofercie znajdują się kursy języka: niemieckiego i angielskiego. Zajęcia odbywają się w małych, maksymalnie 5-osobowych grupach i prowadzone są w sposób, którego nie znacie z tradycyjnych szkół. Nie korzystamy z nudnych podręczników, a szkolny „bełkot” omijamy wielkim łukiem, ponieważ nasi wykładowcy to wyłącznie najlepsi lektorzy oraz native speakerzy.

W swojej ofercie mamy także kursy dla dzieci, już od drugiego roku życia. Przy odpowiednich metodach, dzięki tak wcześnie rozpoczętej nauce, dziecko z wielką łatwością i uśmiechem na twarzy uczy się wielu języków jednocześnie i mówi w nich tak samo dobrze, jak w języku ojczystym!


Regulamin MBP we Wrocławiu

    


 

Początek strony