Księgarnia Hiszpańska ELITE

www.ksiegarniahiszpanska.pl

5% rabatu na książki

50% rabatu na kawę i herbatę przy zakupie książek za kwotę powyżej 40 zł

Księgarnia Hiszpańska ELITE to znajdująca się w centrum Wrocławia (w zaułku między ulicą Szajnochy a Placem Solnym) księgarnia, kawiarnia i czytelnia w jednym – klimatyczne miejsce poświęcone kulturze krajów hiszpańsko- i portugalskojęzycznych. Obok szerokiego wyboru książek (m.in. materiałów do nauki języka hiszpańskiego i portugalskiego – podręczników, słowników oraz pomocy naukowych, literatury w języku hiszpańskim i portugalskim, tłumaczeń z literatury hiszpańskojęzycznej i portugalskojęzycznej na język polski, opracowań dotyczących historii i kultury, książek dla dzieci oraz przewodników) oferujemy także aromatyczne kawy i herbaty oraz możliwość skorzystania z naszej wielojęzycznej czytelni. Zapraszamy również na odbywające się cyklicznie konwersacje, spotkania tematyczne, koncerty, wystawy i warsztaty dla dzieci (informacje o aktualnych wydarzeniach publikujemy na naszym Facebooku).

Regulamin MBP we Wrocławiu