Mandala Art & Yoga Studio i Fundacja Kreatywna Myśl
ul. Wróbla 6

10% rabatu na wszystkie usługi oferowane przez Mandala Art & Yoga Studio (joga, masaż, szkoła świadomego rodzenia, usługi psychologiczne, terapia oczyszczająca organizm)

7% zniżki na wyjazd do Indii

7% zniżki na prozdrowotny wyjazd do Grecji (głodówka oparta na sokach)

10% zniżki na wynajem studia przystosowanego do sesji fotograficznych

Bezpłatny wynajemn sal na wernisaże dla młodych artystów

Mandala Art & Yoga Studio to miejsce dedykowane dla każdego, kto szuka równowagi i inspiracji. Studio znajduje się w uroczym zakątku Wrocławia na ul. Wróblej (przy skrzyżowaniu ul. Kruczej z ul. Gajowicką). Wejście do studia znajduje się od podwórza. Okna wychodzą na liście drzew maleńkiego parku, co zapewnia spokój i ciszę podczas zajęć czy zabiegów. „Starałyśmy się zaprojektować studio w harmonii, abyś poczuł/poczuła się u nas jak w domu, czy u przyjaciela na kawie.”

Stworzyłyśmy miejsce o szerokim wachlarzu zainteresowań i działań twórczych. Jeżeli pragniesz pogłębić technikę jogi, poznać czym jest medytacja, pranajama, przejść kolejny stopień samorozwoju, bądź poprostu odprężyć się, zapraszamy na zajęcia i warszaty jogi. Szukających natchnienia czy inspitracji zapraszmy na liczne warsztaty kulturalne, twórcze, rozwojowe, fotograficzne.

Dbamy o naszą przyszłość, dlatego zaprojektowałyśmy specjalny program dla przyszłych mam – warsztaty z duolą przygotowujące do porodu (koszt tylko 5 zł), zajęcia jogi i szkołę świadomego rodzenia. Kameralny klimat panujący w studio sprawia, że miejsce to naturalnie dopasowuje się do Twoich potrzeb. Zmienia się w salon masażu, studio fotograficzne, czy salę szkoleniową. Kto szuka inspiracjii – zapraszamy!

Fundacja Kreatywna Myśl została założona w październiku 2012 r. z myślą o stworzeniu kreatywnej przestrzeni, w której odnajdziesz „coś” dla siebie. Każda idea, dobra myśl jest początkiem działania. Fundacja inwestuje w siłę myśli, wykorzystując jej potencjał, przeistaczając ją w namacalne dzieło. W każdym z nas istnieje kreacja, inspiracja, marzenia. To one kierują naszą energię w rejony nieskończonych możliwości.

Fundacja Kreatywna Myśl nie poprzestaje na myśli, działa i zachęca innych, by uwierzyli w siebie i w radość życia. Promuje zasadę „siła w wielu”, wierząc, że razem można zbudować lepsze jutro. Aktualnie Kreatywna Myśl poszerza/rozwija horyzonty w dziedzinach jogi, psychologii, sztuki, zdrowia i kreatywnego podróżowania.

Regulamin MBP we Wrocławiu