Narodowe Forum Muzyki

Plac Wolności 1

www.nfm.wroclaw.pl

10% zniżki na bilety kupowane w naszych kasach w środy (w przypadku Sali Głównej dotyczy to tylko biletów I kategorii, a w salach kameralnych nie dotyczy biletów VIP)

Narodowe Forum Muzyki serdecznie zaprasza Czytelników Miejskiej Biblioteki Publicznej we Wrocławiu na koncerty! W sezonie artystycznym 2016/2017 gościć będziemy wielu znakomitych muzyków, w tym wielkie orkiestry światowe i polskie. Scenę zawojują laureaci konkursów: 15. Międzynarodowego Konkursu Skrzypcowego im. Henryka Wieniawskiego i XVII Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopina. Powrócą do nas gościnnie dyrygenci – dwa koncerty poprowadzi Eiji Oue, a znakomitymi kompozycjami muzyki filmowej zadyryguje Tateo Nakajima, projektant akustyki Narodowego Forum Muzyki. Artyści prezentować będą repertuar znany (Leszek Możdżer zagra Błękitna rapsodię Gershwina), jak i zupełnie nowy – w planach prawykonania i premiery polskich i zagranicznych kompozycji. Tradycyjnie nasz gmach wypełni również świetny jazz, a swoje miejsce znajdą w nim również taniec i muzyka rozrywkowa.

Narodowe Forum Muzyki to instytucja kultury prowadząca swoją działalność we Wrocławiu. W gmachu znajdują się m.in. cztery sale, w tym główna z 1800 miejscami, i trzy kameralne dla widowni liczącej 250-450 osób. NFM to jednak nie tylko nowoczesne sale koncertowe i przestrzeń dla muzyki, to również imponująca architektura i nowatorskie rozwiązania akustyczne. Serdecznie zapraszamy na ekscytujące koncerty w nowoczesnych salach koncertowych NFM, gdzie można usłyszeć utwory, które przeszły do historii muzyki poważnej i zostaną wykonane pod batutą najwybitniejszych dyrygentów na świecie.

Regulamin MBP we Wrocławiu