Platu Korepetycje

al. Hallera 9/6

www.wroclaw.platu.pl

 

Brak wpisowego (koszt 36 zł)

Rabat 5% na korepetycje w małej grupie oraz przygotowanie do matury i egzaminów gimnazjalnych

 

Uwaga! Wyjątkowa bezpłatna oferta!

Centrum PLATU Korepetycje ma przyjemność poinformować, że od listopada do maja cyklicznie odbywać się będą BEZPŁATNE spotkania dla tegorocznych maturzystów, a także licealistów niższych lat i gimnazjalistów, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę. Doświadczona i zaangażowana kadra dwa razy w miesiącu poprowadzi zajęcia z biologii i języka polskiego.

Uczestnicy spotkań będą mogli nie tylko utrwalić i uporządkować swoją wiedzę, ale również oswoić się z arkuszami maturalnymi i spróbować rozwikłać enigmatyczny klucz odpowiedzi. Celem zajęć jest utwierdzenie uczniów w przekonaniu, że nauka może być łatwa i przyjemna, a matura nie jest aż taka straszna, kiedy dobrze się do niej przygotuje.

Serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby. Więcej informacji można uzyskać dzwoniąc do Centrum: 728 830 561 oraz w załącznikach – polski, biologia.

 

Platu Korepetycje to partner firmy Schülerhilfe, prężnie działającej od 35 lat w Niemczech i Austrii. Schülerhilfe posiada długoletnie doświadczenie we współpracy z rodzicami, uczniami i szkołami państwowymi. Obecnie wspiera ona ponad 80.000 uczniów w ponad 1.100 centrach. Platu Korepetycje wykorzystuje zdobyte przez tą firmę doświadczenie pedagogiczne, zasoby wiedzy oraz oferuje innowacyjne rozwiązania w zakresie motywowania do nauki.

Regulamin MBP we Wrocławiu

    


 

Początek strony