Prospectus – inicjatywy edukacyjne

www.prospectus.edu.pl

Rabat 10% na zajęcia organizowane w filiach MBP we Wrocławiu

Rabat 10% na indywidualne kursy językowe i 5% na warsztaty teatralne

Rabat 5% na gry i puzzle z oferty naszego Sklepu Internetowego EduPlanet.

Rabaty na zakupy i kursy u partnerów firmy Prospectus: 5-10% rabatu w sklepie Internetowym EduPlanet (Orchard Toys, EduPlanet)

Firma Prospectus – inicjatywy edukacyjne istnieje od 1999 roku. Na rynku wrocławskim jesteśmy znani jako specjaliści od nauczania języków obcych wśród dzieci. Z czasem nasza oferta rozszerzyła się o młodzież i dorosłych. Charakteryzuje nas dbałość o każdy szczegół, począwszy od odpowiednio dobranych metod nauczania, właściwego ukierunkowania kadry po perfekcyjne wyposażenie naszych klas. Program nauczania jest optymalną, autorską kombinacją sprawdzonych metod opartą na kształceniu interdyscyplinarnym i bilingualnym. W całość wplecione są elementy kultury i historii krajów anglojęzycznych oraz cykliczne spotkania z native speaker’ami. Ponad wszystko stawiamy na indywidualność i kreatywność naszych uczniów. Każda nasza lekcja jest podzielona na moduły równomiernie rozwijające umiejętności słuchania i mówienia oraz czytania i pisania w języku obcym. Naszymi atutami są małe grupy i własna biblioteka, a dodatkowymi atrakcjami kluby tematyczne (bajkowy, kulinarny, filmowy, gier i zabaw), projekty i imprezy okolicznościowe.

Regulamin MBP we Wrocławiu