Salony fryzjerskie Broadway Group

Magnolia Park, ul. Legnicka 58
Centrum Handlowe Renoma, ul. Świdnicka 40

www.studiobroadway.pl

10% rabatu (okazjonalnie 30%)

Broadway Group to wrocławska firma funkcjonująca na rynku od ponad 13 lat. Prowadzimy w chwili obecnej trzy salony fryzjerskie w galeriach handlowych: Arkady Wrocławskie, Renoma, Magnolia Park. Kolejny salon już niebawem powstanie w nowym centrum Sky Tower. Naszym marzeniem było i jest nadal tworzenie niepowtarzalnego klimatu w naszych salonach. Zawsze chcieliśmy, aby nasi Klienci wracali do nas z dwóch powodów. Pierwszy to niewątpliwy profesjonalizm naszych stylistów, fachowość i precyzja w technikach fryzjerskich, drugi to niesamowity klimat naszych salonów. W chwili obecnej rocznie obsługujemy około 50 tys. zadowolonych Klientów. Cieszymy się dobrą sławą, fryzjerstwo jest naszą pasją… spełniamy się w tym, co robimy, a przy okazji świetnie się bawimy.

Regulamin MBP we Wrocławiu