LOGOTYP SCENA KAMIENICA

ul. Lelewela 15

www.scenakamienica.pl

10% rabatu na wydarzenia repertuarowe

Scena Kamienica – jedyna taka scena w Polsce i jedna z niewielu w Europie. Od samego początku postawiliśmy sobie za cel prezentację projektów artystycznych, których na próżno szukać w innych instytucjach kultury. Jesteśmy jedyną w mieście sceną kultywującą bogate tradycje operetkowe Wrocławia. Cyklicznie odbywają się u nas Czwartki z Operetką, do których zapraszani są najwybitniejsi artyści z całej Polski. Jesteśmy także gospodarzami jedynego we Wrocławiu Krakowskiego Salonu Poezji i
Muzyki Anny Dymnej.

Scenę Kamienica do tej pory odwiedziły takie sławy jak: Jerzy Skoczylas, Krystyna Mazurówna, Anna Dymna, Japoński Teatr Wokoui Wah, Izabela Trojanowska, Jarosław Kozielski, Nando del Rio.

Scena Kamienica prezentuje w miesiącu około 10 zróżnicowanych programów, reprezentujących większość stylów i gatunków muzyki, a także formy teatralne, kabaretowe. Prowadzi ożywioną działalność edukacyjną, cyklicznie prezentując spektakle familijne. Wszystkie wydarzenia cieszą się ogromnym zainteresowaniem, ale także uznaniem Publiczności. Scenę odwiedzają najwybitniejsi soliści śpiewacy, tancerze, instrumentaliści i aktorzy z Polski oraz zza granicy.

Regulamin MBP we Wrocławiu