Cafe Księgarnia Tajne Komplety

Przejście Garncarskie 2

www.tajnekomplety.pl

10% rabatu na książki

5% rabatu na albumy (fotograficzne, malarskie, etc.)

Bezpłatna kawa lub herbata przy zakupie powyżej 100 zł

Tajne Komplety. Księgarnia Partnerska Dolnośląskiej Szkoły Wyższej. Pod taką nazwą Fundacja na Rzecz Kultury i Edukacji im. Tymoteusza Karpowicza od pierwszej połowy października 2010 roku prowadzi księgarnię we wrocławskim rynku (Przejście Garncarskie 2). Partnerem strategicznym księgarni jest Dolnośląska Szkoła Wyższa we Wrocławiu, uznawana w wielu rankingach za najważniejszą niepubliczną uczelnię wyższą na Dolnym Śląsku. We współpracy z uczelnią i kołami naukowymi w księgarni organizowane są sympozja naukowe, panele dyskusyjne, debaty. Nazwa lokalu, mocno zakorzeniona w historii polskiej edukacji i krzewieniu dóbr kultury, adekwatnie oddaje przeznaczenie nowego miejsca na mapie wrocławskiego czytelnika.

Tajne Komplety to prawdziwa księgarnia, a nie sklep z książkami. Księgarnia, która ma się czym pochwalić:
- pierwszą selekcję zrobiliśmy za Ciebie: w Tajnych Kompletach znajdziesz najlepszą literaturę w dobrej cenie, beletrystykę, sztukę, nauki społeczne, humanistykę, nowatorskie książeczki dla dzieci. Można się zaprzyjaźnić z 5.000 tytułów... albo z 70.000 w naszej księgarni on-line: www.tajnekomplety.pl;
- odleć z naszą ścieżką dźwiękową i pobuszuj w sieci z naszym szybkim hot-spotem;
- szukasz dobrego miejsca? Organizujemy panele dyskusyjne, konferencje, spotkania autorskie, kameralne koncerty;
- mamy rabaty dla studentów i stałych bywalców.

Regulamin MBP we Wrocławiu