Teatr Arka

ul. Mennicza 3 (wejście od ul. Świdnickiej 28)

www.teatrarka.pl

Bilet normalny w cenie 25 zł (zamiast 35 zł)

Bilet ulgowy w cenie 20 zł (zamiast 25 zł)

Teatr Arka we Wrocławiu jest jedynym zawodowym teatrem integracyjnym w Polsce. Funkcjonuje na dwóch  płaszczyznach: artystycznej i społecznej. W wymiarze artystycznym jest to zetknięcie dwóch różnych wrażliwości i sposobów tak widzenia, jak i „opowiadania świata”, przekazywania wiedzy o nim i doznań związanych z jego odbiorem. W wymiarze społecznym teatr łączy ze sobą rzeczywistość ludzi pełnosprawnych z rzeczywistością ludzi niepełnosprawnych intelektualnie.

Teatr stara się być istotnym głosem w dialogu społecznym na rzecz przyjmowania tego, co nowe, twórcze i odbiegające od szablonu. W całości wpisuje się w atmosferę i dorobek artystyczny Wrocławia – dynamicznie rozwijającego się miasta, które w roku 2016 będzie Europejską Stolicą Kultury. Teatr Arka to wyjątkowe miejsce, w którym przenikają się różne światy i sposoby postrzegania, rozmaite wrażliwości i kultury.

Regulamin MBP we Wrocławiu