Teatr Muzyczny Capitol

ul. Marszałka J. Piłsudskiego 72

www.teatr-capitol.pl

Bilety ulgowe na wszystkie spektakle

Teatr Muzyczny CAPITOL, jedyna scena muzyczna na Dolnym Śląsku i jeden z najlepszych teatrów muzycznych w Polsce, zwany „laboratorium awangardy artystycznej”, proponuje widzom nowe spojrzenie na musical. Prócz broadwayowskiej klasyki musicalu, CAPITOL wystawia prapremierowe adaptacje światowej literatury, muzyczne spektakle dla dzieci i eksperymentalne, awangardowe spektakle Małej Sceny. Obecnie w trakcie przebudowy, CAPITOL gra gościnnie na innych wrocławskich scenach, „Idiotę” wg Dostojewskiego we Wrocławskim Teatrze Współczesnym, „Hair” i „Czarnoksiężnika z Krainy Oz” w Imparcie, i „Ścigając zło – piosenki z filmów o Jamesie Bondzie” w Teatrze Polskim. Bez zmian działa Mała Scena w budynku administracji Teatru przy ul. Piłsudskiego 72.

Regulamin MBP we Wrocławiu