Wrocławski Teatr Lalek

pl. Teatralny 4

www.teatrlalek.wroclaw.pl

Tańsze bilety na wybrane spektakle. Tytuły spektakli będą zamieszczane na stronie głównej MBP we Wrocławiu oraz wysyłane newsletterem.

Liczba promocyjnych biletów jest ograniczona. Obowiązuje kolejność zgłoszeń. Przy każdym spektaklu podana będzie liczba dostępnych promocyjnych biletów.

Bilety można zarezerwować na hasło „Program OK”. Przy kasie należy okazać kartę biblioteczną ze znaczkiem OK.

Wrocławski Teatr Lalek jest jednym z najprężniej działających teatrów na Dolnym Śląsku i pierwszym wrocławskim teatrem pod względem liczby widzów. Teatr mieści się w budynku przy pl. Teatralnym 4, ma ponadto stałą scenę we Wrocławskim Parku Wodnym oraz mobilną scenę plenerową – Bajkobus. Priorytetem Wrocławskiego Teatru Lalek jest misja edukacyjna i wychodzenie z działaniami teatralnymi do widza – poza budynek, w przestrzeń miejską. Publiczność Wrocławskiego Teatru Lalek stanowią nie tylko dzieci i młodzież, ale również dorośli mieszkańcy Wrocławia i Dolnego Śląska. Teatr ma w swoim repertuarze adaptacje kanonicznych utworów literatury dziecięcej, gra jednak nie tylko klasykę. Ostatnie premiery to w większości przedstawienia powstałe w oparciu o współczesne sztuki napisane specjalnie dla Teatru. Od września 2007 r. dyrektorem naczelnym i artystycznym Wrocławskiego Teatru Lalek jest Roberto Skolmowski – reżyser i scenarzysta, absolwent Wydziału Reżyserii Dramatu PWST w Krakowie.

Regulamin MBP we Wrocławiu