Wrocławskie Centrum SPA

ul. Teatralna 10-12

www.spa.wroc.pl

 

Rabat 5% na pojedyncze wejścia na baseny sportowe, siłownię i spa, fitness na sali, aquaaerobic oraz zabiegi z odnowy biologicznej.

 

Wrocławskie Centrum SPA to kompleks rekreacyjno-sportowy mieszczący się w kameralnych przestrzeniach z XIX wieku, w samym sercu Wrocławia. Korzystając z naszych usług oddają się  Państwo w ręce najlepszych trenerów, instruktorów, masażystów, lekarzy i rehabilitantów. Obiekt otwiera przed Państwem świat wellness i oddaje do dyspozycji:

  • Baseny Sportowe: Trzy unikatowe przestrzenie basenowe, 4-5 torów o długości 25m, na torze maks. 6 osób. Oferujemy usługi: pływanie indywidualne, nauka pływania indywidualna i w grupach, aquaerobic, gimnastyka lecznicza w wodzie.
  • Siłownia & Spa: Wyposażona w najnowszy sprzęt Techno-Gym siłownia, łaźnia solna i parowa, jacuzzi, słoneczna łączka ze specjalnym źródłem światła pobudzającego wytwarzanie witaminy D. Oferujemy usługi: treningu personalnego, konsultacje dietetyczne, planowanie treningów.
  • Fitness na salach: Oferujemy zajęcia grupowe o różnym charakterze i stopniu intensywności z wykorzystaniem najnowszego sprzętu fitness. 
  • Aquaaerobic: Oferujemy zajęcia grupowe w wodzie przy muzyce o różnym stopniu intensywności.
  • Saunarium: Klimatyczna, unikatowa przestrzeń utrzymana w stylu lat 20-tych, wyposażona w łaźnię parową i finską, baseny z zimną i gorąca wodą, gdzie mogą Państwo wziąć udział w ceremoniach zapachowych i skorzystać z masaży relaksacyjnych.
  • Odnowa biologiczna: Oferujemy szeroki zakres kąpieli, masaży oraz zabiegów na ciało, dzięki którym nasi specjaliści sprawią, że zaczniecie Państwo być dumny ze swojego ciała.
  • Rehabilitacja oraz Centrum Korekt Wad Postawy dla dzieci i dorosłych: Konsultacje lekarzy ortopedów oraz zabiegi wykonywane przez fizjoterapeutów.

Regulamin MBP we Wrocławiu

    


 

Początek strony