Wydawnictwo Dobrew

www.wydawnictwodobrew.pl

 

Rabat 20% na audiobook „Straszydła na co dzień”

Rabat udzielany jest na podstawie hasła, które można otrzymać w Dziale Promocji MBP we Wrocławiu (tel. 71 364 69 68 w. 626, mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. – należy podać nr karty bibliotecznej)

Otrzymane hasło należy wpisać w rubryce Dodatkowe informacje podczas składania zamówienia na stronie internetowej wydawnictwa

 

 Karel Michal „Straszydła na co dzień” – audiobook

Wyśmienici aktorzy: Krzysztof Globisz, Krzysztof Gosztyła, Marian Opania, Jan Peszek, Maria Seweryn, Jerzy Stuhr, Wiktor Zborowski – interpretują „Straszydła na co dzień” Karla Michala – siedem humoresek, wydanych w Czechosłowacji w czasach bezwzględnego komunistycznego reżimu, które stały się kultową książką lat 60. W życiu bohaterów pojawiają się fantastyczne stwory, a zamieszanie, jakie czynią, uwydatnia absurdalność rzeczywistości, w jakiej przyszło żyć  szaremu człowiekowi. Opowiadania Michala to wyjątkowy przykład humoru inteligentnego, choć miejscami zaprawionego smutkiem, czyli mieszanka, która w literaturze naszych południowych sąsiadów ma długą tradycję. Na stronie wydawnictwa można posłuchać fragmentów audiobooka.

Regulamin MBP we Wrocławiu

    


 

Początek strony