Wydawnictwo Warstwy

www.wydawnictwowarstwy.pl

Rabat 25% od ceny okładkowej w księgarni internetowej www.wydawnictwowarstwy.pl/sklep

Rabat udzielany jest podstawie numeru karty bibliotecznej czytelnika. Numer należy należy wprowadzić w okienko „Program partnerski MBP OK”, które pojawia się w procesie zakupu online

Wydawnictwo Warstwy powołane zostało przez Miejską Bibliotekę Publiczną we Wrocławiu do działalności edytorskiej i edukacyjnej. Działa od września 2014 roku. Zajmuje się publikacją i promocją wrocławskiej literatury i sztuki, ochroną spuścizny artystów związanych z miastem, współpracą z instytucjami kultury, oświaty i nauki. Zwraca szczególną uwagę na rzeczy niszowe, eksperymentalne, pogranicza literatury i innych sztuk, archiwa zapomnianych twórców, przekłady i wznowienia. Ważnym elementem działań wydawnictwa jest dziedzictwo polskiej szkoły ilustracji. Wydawnictwa drukowane łączy z materiałami multimedialnymi.

Regulamin MBP we Wrocławiu