Ale lato! Mobilna biblioteka wakacyjna - dofinansowanie MKiDN – program Promocja czytelnictwa 2018

Miejska Biblioteka Publiczna we Wrocławiu intensywnie pracuje także w wakacje i zaprasza wszystkie dzieciaki z miasta do wspólnego spędzania czasu w otoczeniu książek, inspirujących spotkań, ciekawych wyzwań oraz poznawania nowych koleżanek i kolegów. Słońce czy deszcz - u nas nie będziecie się nudzić! Mając na uwadze, iż wiele spośród 45 tysiąca wrocławskich dzieci w wieku 6-15 lat pozostaje w mieście podczas wakacji,zapraszamy do bibliotek na kampanię czytelniczą, czyli wielorakie działania i animacje, mające na celu włączenie tej grupy wiekowej w życie kulturalne miasta, wzmocnienie lub nabycie nowych kompetencji społecznych, kulturowych i kreatywnych oraz rozbudzenie pasji czytelniczych. A to wszystko podczas lata w mieście, bezpłatnie i wielowymiarowo mobilnie, czyli o szerokiej dostępności dla każdego uczestnika.

Zapraszamy do odwiedzenia podstrony projektu Ale lato!

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Czytelnictwa 2018