"Zimowa przygoda Dorotek" - Spektakl w wykonaniu aktorek teatralnych: Katarzyny Janekowicz i Beaty Lech-Kubańskiej

Spektakl w wykonaniu aktorek teatralnych: Katarzyny Janekowicz i Beaty Lech-Kubańskiej.
"Zimowa przygoda Dorotek" to zabawny i pouczający program artystyczny, który opowiada o zmianach w przyrodzie w czasie zimy. Dorotki przypominają o małych zwierzętach, które trzeba mieć zimą na uwadze, albo o tym, jak ważne jest ciepłe ubranko, kiedy wychodzi się na śniegową zabawę.
Przedstawienie angażuje dzieci, pozwala im reagować, interweniować i pomagać w bajkowych sytuacjach, rozwija wyobraźnię, wskazuje właściwe postawy i uczy, że warto być wrażliwym i nieobojętnym wobec drugiego człowieka i innych istot.

Spektakl przeznaczony dla dzieci w wieku od 2 do 8 lat wraz z opiekunami.

9 lutego (sobota), godz. 11.00
Biblioteka Grafit, ul Namysłowska 8

Wstęp wolny.
Obowiązują zapisy osobiście w bibliotece lub telefonicznie: (71) 780 68 64. Liczba miejsc ograniczona!

Kiedy: 9 Lut 2019, 11:00

Gdzie: Filia nr 5